Joanna Osyda

5,7
911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Osyda

Sztucznie gra i wygląda okropnie. Niech zrobi w końcu coś z tą grzywką...

doyna

Ja także bardzo nie lubię tej aktorki.

radiateur

ty ale patrz zawsze nawet jak aktor dobrze gra i ładny to się trafi na 60 komentarzy 2 takich co według nich to beztalencie i baskuda

roki200

Oczywiście, chociaż w przypadku tej aktorki, negatywnych komentarzy jest nieco więcej niż 2 na 60.

roki200

Osyda nie jest ładna.

Panna_Freddy_K

Dzis owa pania spotkalam. Corka bardzo ja lubi(la) i chciala zrobic z nia zdjecie, podeszlysmy i wielka gwiazda odmowila, bo prywatnie nie robi sobie zdjec. Powodzenia w zbieraniu fanow z takim zachowaniem. Duuuzy minus!!!

ola_pomaga

Wcale mnie to nie dziwi, wygląda na taką co wyżej sra niż d..ę ma ;D

ola_pomaga

Dokładnie.Trzeba wiedzieć że w końcu to jedynaczka z dobrego domu :-P

doyna

Mnie tam się jej grzywka podoba, podkreśla jej piękne oczy.

Aelita2343

Hah, kwestia gustu, ja właśnie uważam jej oczy za dość wyłupiaste :P Ale trzeba przyznać, jest dość "oryginalna" pod względem urody, charakterystyczna.

doyna

Z tym się zgadzam.

doyna

Staram się nie oceniać aktorów po urodzie, ale nie trawię ani jej wyglądu ani gry aktorskiej

doyna

trudno mi ocenić jej grę, chociażby z tego powodu, że dostaje role takich beznadziejnych dziewek. W Majce grała naiwną, nijaką studentkę ( obstawiam, że można było stworzyć graniem ciekawszą postać), a w Czasie Honoru postać miała być ciekawa chcoiaż okropna ale ona to schrzaniła. Nie lubię jej.

doyna

Ja też nie mogę , panna nikt , przepraszam ale wygląda jak troll z bajek dla dzieci ... oczy i uszy .

doyna

Jest okropna, nie ma w sobie totalnie nic ładnego. Nawet trochę przypomina nietoperza. Patrzeć się na nią nie da ;)

sandra_gdy

no tak ale zjawi się banda fanów M jak miłość czy Majki i będzie usilnie próbowała wmówić ,że ona jest piękna. A nie jest. Ma bardzo asymetryczną twarz, dziwny podbródek i za duży nos. Mi ten typ urody nie podoba się najbardziej. I jeszcze ta grzywka przez którą wygląda jak sierota. Każda kobieta uznawana za piękna ,nieważne czy wysoka, niska, chuda, gruba, blondynka,brunetka,ruda ,biała ,czarna czy azjatka ma twarz która trzyma się matematycznych proporcji. Ona ma bardzo nieproporcjonalną twarz. To nigdy nie było i nie będzie uznane za piękne. A aktorką jest tragiczną. Drewno straszne. W M jak Miłość to taka z niej wiarygodna amerykanka jak z Andrzeja Grabowskiego japończyk. Jak ma słaby warsztat to niech chociaż nadrabia urodą. Dla mnie to ona jest jedną z najbrzydszych kobiet, zaraz po Patrycji Wojnarowskiej, kimkolwiek jest ta celebrytka 3 ligi.

doyna

Okropna jest. Z chęcią ugotowałabym jej obiad bo mam wrażenie,że wcale nie je :D

doyna

Jak długo jeszcze można cierpieć tego anorektycznego paszczaka (z wytrzeszczem) w tym serialu??? Ani urody, ani figury, ani talentu w końcu! Jakiemu masochistycznemu nekrofilo-zoofilowi ona dała, żeby załapać się do tego "serialu"?! A jest tyyyyyyyle pięknych, a przynajmniej ładnych (wyglądających jak kobieta, jak homo sapiens w końcu) aktorek , w odróżnieniu od tej "aktorki"... Jakieś skrzyżowanie k...y z mułem. Nigdy nie miałem żadnych fobii, ale teraz CIĄGLE się boję, żeby się nie przyśniła, bo się NA PEWNO nie obudzę!

doyna

Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki. Yeah right! Nie ma tyle wódki (i innego alkoholu) na Ziemi, żeby ją "wyładnić". Żebym wylądował tylko z nią na bezludnej wyspie, żeby wymarły wszystkie kobiety na Ziemi, żeby wymarły we wszechświecie nawet, to i tak wolałbym się masturbować, a do niej bym się nie zbliżył na odległość strzału z działa, które z prawie 130 km ostrzeliwało Paryż w czasie I wojny światowej. Na szczęście mieszkam dalej, po za zasięgiem jej "uroku". I jak tu nie wierzyć w UFO, skoro "szaraki" buszują nawet w naszym kraju!

mp65warka

niech ona spada z M jak miłość, po co w ogóle wracała...

doyna

Strasznie jest brzydka, taka nudna ciapa, zgadzam się z wieloma opiniami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones