Joaquin Phoenix

Joaquin Rafael Bottom

9,1
101 558 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joaquin Phoenix

Po co kręciłeś noskiem rok temu podczas nominacji? Teraz, płacz, bo Oscara na pewno nie będzie.

arnast

znając podejście do Oscarów Joaquina to nie będzie płakał. przeczytaj jego wypowiedzi ma temat Oscarów, a sam się przekonasz. Choć fakt., że za HER powinien być w tym roku nominowany. No i w poprzednim roku on był najlepszy.

janis84

Myślę, że on to jednak wszystko przeżywa wewnętrznie. Pragnie tej nagrody, ale jednocześnie jej nienawidzi. Bohater tragiczny. Jak Edyp.

arnast

Jeśli akademia nie przyznaje nagród tylko dlatego, że dany aktor ma gdzieś tą statuetkę to po prostu świadczy o nich jacy to oni są malutcy i płytcy. Gdyby wypowiedział słowa kocham żydów może by i dostał. Zresztą za gladiatora powinien dostać, ale co tam...

arnast

Jestem z niego dumny. Pokaż mi choć 5 aktorów, którzy byliby w stanie zrobić to co Phoenix, czy Fassbender, który także olał to głupie widowisko dla debili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Banana_Power

Dla mnie Phoenix zostanie najlepszym aktorem, jakiego można oglądać w kinie. Mało z nim filmów widziałem, a podobał mi się w tych rolach: Kommodus, Max California, Johnny Cash (świetny!), Freddie Quell (mistrzostwo), Theodore Twombly (mistrzostwo). Po co takiemu aktorowi jakieś oscarowe laurki, skoro cieszy się uwielbieniem u fanów?

Savio_Dan

Z kolei ja oglądałem jeszcze mniej filmów z tym geniuszem. To co widziałem, w zupełności wystarczy mi, aby określić go jednym z tych najwybitniejszych. DDL największą konkurencję ma obecnie w osobach właśnie Phoenixa i Fassbendera. Jednak Danielowi chyba odpowiada status gwiazdy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones