Jodelle Ferland

Jodelle Micah Ferland

7,6
3 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodelle Ferland

Najlepiej wyglądała w filmie Silent Hill i Przypadek 39.

pawel_nowakk

Moim zdaniem najlepiej wygląda w serialu "Szpital Królestwo" sprzed 10 lat.

pawel_nowakk

Mnie się i teraz podoba, nie ma takiego typowego dla młodych gwiazd wyrazu twarzy mówiącego, jestem hipergwiazdą klękajcie przede mną.

mikolaj15

Moim zdaniem jej mina mówi "nie potrafię grać..." I do tego ten irytujący głosik, eh. Ale to moja subiektywna ocena, nie żaden atak tylko opinia.

A_Master_of_Disaster

Po przypadku 39 do dziś zamykam się na klucz bo się jej boję ;)

mikolaj15

A to fakt, do roli małej psychopatycznej dziewczynki nadawała się całkiem nieźle, gdyby tylko nie ten głos... I jej intonacja, znam dobrze angielski i rozpoznam kiedy ktoś mówi przekonującym tonem, ona tego nie robiła ;)

A_Master_of_Disaster

Nic takiego nie zauważyłem, a na pewno zwróciłbym na to uwagę. Wiadomo, że ona gra swoją rolę, ale klimatu filmu nie psuła.

A_Master_of_Disaster

Oglądałem z lektorem więc nie słyszałem jej angielskiego. Nie ma idealnych aktorów.

mikolaj15

Nie oczywiście, że nie ma, ale widziałem z nią kilka filmów i to akurat mi się w ucho rzucało, ale to pewnie też wina zawodowego zboczenia ;]

A_Master_of_Disaster

Tłumacz ? ( ten no chyba symultaniczny ) co ?

mikolaj15

Nie, nie tłumacz, osoba, która ma do czynienia z ludźmi, do tego z wieloma kłamcami ;] ale w szczegóły nie będę się zagłębiał ;)

A_Master_of_Disaster

Zgaduję ADWOKAT :) ! Uwielbiam zgadywanki :)

mikolaj15

Hm, z kłamcami to raczej prokurator ;] ale nie, to nie to ;p

A_Master_of_Disaster

Z wieloma ludźmi do tego kłamcami... Hmm, jesteś zawodowym żulem?

Aldirien

A to zawód? Dobrze wiedzieć... Może kiedyś się przebranżowię.

pawel_nowakk

zazwyczaj ładne dzieci brzydną z wiekiem

BlackRose58

Zazwyczaj? Brzydkie dzieci i tak są brzydkie, więc z wiekiem niewiele się zmieni?

pawel_nowakk

dokładnie. Jak ktoś nie jest obdarzony urodą to wiek tego raczej nie zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones