Jodelle Ferland

Jodelle Micah Ferland

7,6
3 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodelle Ferland

W filmie "Posłańcy" ona zagrała Michaela Rollinsa.
Zagrała chłopaka ha ha.

Dakota_Fanning_2

Jaka trzeba mieć morde, zeby zagrać chłopaka?...
Taką jak ona!!!
Brzydula!
fuu

skrzat_99

Pokaż swoją mordę, porównamy. Musisz być ideałem piękna skoro każdy dla Ciebie jest brzydalem.

Dakota_Fanning_2

Nie bondz taka mondra.
Jodelle jest brzygdka sreio!!!!
A jej filmy same horrory o sredniej ponizej 7.
Tylko pare filmów np. "Kraina traw" jest lepsze.

Osobiscie nie lubie tej "aktorki"
Aktorzyny!!!!!!!!!!!

Grey10

Przy niej kazdy jest miss!
Jakbys chciala wiedziec to jestm idealem pieknosci!
Jestem naprawde ladna i wszyscy mi to mowia!
Nie pokaze, bo jakbys zobaczyla to bys sie upokorzyla i zazdroscila!

Jodelle naprawde jest meega brzydka.
I Tofik10 ma racje strasznie ograniczona aktorka!
Ja tez jej osobiscie nie lubie.
Ogladalam "Kraine traw" i wcale nie jest taka dobra, film zreszta tez nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skrzat_99

Mi tez ta cała kraina traw jakos nie podeszla.
Jodelle ma zeczywiscie ograniczenie.
Tylko horrory, dramaty.
Kiepsok gra!!!!
Na pewno jestes ladniejsza "lanie" bo Jodelle to wyjatkowa paskuda!!!!

Grey10

Dokladnie!
Taki dziwny ma ten ryj, niespotykany!
Jest wyjatkowo brzydka!
Kazdy, nawet najwieksza plazma jest ladniejsza!
Nic dziwnego, ze chca ja tylko do kiepskich filmow. Takich jak ona!
Ogladalam "Poslancy". Jak sie dowiedzialam ze to ona to normalnie nie moglam sie przestac smiac! Ona jest brzydka i kiepska! Strasznie mi jej zal!!! Moze nie powinnismy ublizac takim nieudacznikom jak Jodelle?
hahaaaaaahhhahahahahahaha

skrzat_99

Same horrory, dramaty i thrillery!
Ograniczona do zalu!
Jeszcze takiemalo wazne role!
Biora ja do horrorow bo jej ryj sm straszy!!!
Naprawde wielki ZAAAAAAALLLLL!!!!!!

skrzat_99

szkoda słów.
ja się dziwie jak taka "osoba" może byc aktorka.
A no tak przeciesz potszebują brzydkich aktorów do takich ról jak Michaell.
nie było chłopców na przesłuchaniu, czy stwierdzili, ze wydląda gozej niz jajbrzydszy chłopiec do tej roli?

Grey10

Brawo za kulturę i sens wypowiedzi. Ciekawe jakie są wasze ulubione młode aktorki jak uważacie że Jodelle jest beznadziejna. Nie lubicie gatunków filmowych w których gra to nie oglądajcie prawdą jest że Jodelle spisuje się w takich filmach genialnie na prawdę potrafi poruszyć swoją grą aktorską. Na jej grze się jeszcze nigdy nie zawiodłem widać że dziewczyna kocha to co robi że gra po prostu z pasją i to jest na prawdę piękne. Jeżeli chodzi o jej urodę to moim zdaniem Jodelle jest jedną z piękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jeżeli chodzi jej rolę w posłańcach, to moim zdaniem zgrała tam nie źle choć nie zabawiła tam długo Co do filmów takich jak Kraina traw, Silent Hill, Mała syrenka czy Historie Hollis Woods to są filmy ambitne, trudne w odbiorze skierowane do tych którzy lubią myśleć, i wyciągać wnioski podczas oglądania. To że Jodelle ma w ogóle odwagę pokazać się w takich produkcjach o czymś świadczy nie wspominając już o tym że gra w nich wybitnie. Ba na rolach w takich filmach to by się sporo dorosłych aktorów wyłożyło. A te wasze komentarze kipią na kilometr zazdrością Jodelle nieudacznikiem? jakim nieudacznikiem? Ona robi to co kocha wy co? Dalej w życiu zaszliście? Wątpię. Sorry ale zapytam się was czy wy wiecie w ogóle co znaczy słowo nieudacznik? Bo mi się wydaje że nie bardzo. Na koniec taka prośba za niem użyjecie jakiś epitet to sprawdźcie co on oznacza, bo to później na prawdę dziecinnie wygląda.

frycek49

Ciesze się, że znasz takie słowa i uwiesz ja też je znam!
Kraina traw, Silent Hill, Mała syrenka czy Historie Hollis Woods to jedyne filmy, które mają wyrzsza srednią i dużo glosów.
Kiebsko wybiera dobre role.
Ona jest ładna? Zapomniałes okularów?
Fuuu.
I jeśli chcesz wiedzić to z aktorek młodego pokolenia lubie:
- Dakote Fanning
- Saoirse Ronan
- Abigail Breslin

To prawdziwe aktorki, maja dobre role i ciekawe filmy.
Są ładne i nigdy nie grały chłopaka.
Karierę zaczeły mniej wiecej jak Jodelle no oprucz Saoirse, ale ony zaszły daketo!!!
Jodelle no cuz z takom gembą to raczej tak daleko nie zajdzie!!!!

Grey10

"Kraina traw, Silent Hill, Mała syrenka czy Historie Hollis Woods to jedyne filmy, które mają wyrzsza srednią i dużo glosów."

A co mnie obchodzi jaką średnią mają jej filmy?

"Ona jest ładna? Zapomniałes okularów?"

Od Dakoty, Saoirse ładniejsza moim zdaniem (nie żeby Dakota czy Saoirse brzydkie)

"I jeśli chcesz wiedzić to z aktorek młodego pokolenia lubie:
- Dakote Fanning
- Saoirse Ronan
- Abigail Breslin"

Ja też je lubię fakt dobre są ale moim zdaniem nie lepsze od Dakoty Cóż kwestia gustu

"To prawdziwe aktorki, maja dobre role i ciekawe filmy. Są ładne i nigdy nie grały chłopaka."

A jak by zagrały chłopaka to by były beznadziejne tak? Jodelle grała chłopaka a ale zobacz u jakich reżyserów.

"Karierę zaczeły mniej wiecej jak Jodelle no oprucz Saoirse, ale ony zaszły daketo!!!
Jodelle no cuz z takom gembą to raczej tak daleko nie zajdzie!!!!"

Już zaszła zobacz ile ma nagród i co mówią o niej reżyserzy, aktorzy i w ogóle środowisko filmowe. Fakt czasem dobiera filmy poniżej poziomu ale to nie zmienia faktu że jest dobrą aktorka. Jest gwiazdą

frycek49

Jodelle ładniejsz od Dakoty czy Saoirse?
Zgłupiałeś
Liczy sie co mysla sobie ludzie o tych filmach.


"Już zaszła zobacz ile ma nagród i co mówią o niej reżyserzy, aktorzy i w ogóle środowisko filmowe. Fakt czasem dobiera filmy poniżej poziomu ale to nie zmienia faktu że jest dobrą aktorka. Jest gwiazdą "

Nagród, człowieku zobacz sobie na imdb, Dakota 17 zwycienstw i 17 nominacji, Saoirse i Abigail były nominowane do Oscara, a Jodelle, pare nagród i to praktycznie same Young artist awards nominacje.

"Jodelle grała chłopaka a ale zobacz u jakich reżyserów"

Dakota zagrała u Stevena Spielberga, Jodelle?

"Jest gwiazdą"

Czyzby chyba w wojim swiecie.



Jakie sławy poznała ta twoja "gwiazda"?

Grey10

Dakota, Abigail i Saoirse nigdy nie znizyły by sie do zagrania faceta, kozatyn sa zbyt dziewczęce.
Jodelle no coz kiepsko z jej estrogenem.
...:/
:/

Grey10

Ja tez lubie Dakote, Abigail, Saoirse.:)
Ona jest gwiazdom ha ha nie bondz smieszny.
Ciekawe jakom wielkom slawe ona poznała?
Jest zalosna...:/
Kiepska aktorzyna.

Popieram Grey10:
"Dakota, Abigail i Saoirse nigdy nie znizyły by sie do zagrania faceta, kozatyn sa zbyt dziewczęce"

Ona ma jakies nagrody, jaki debil jej dal?
Nie zasługuje nawet na takie glupie Young artist awards.
Daleko to zajdzie Dakota, Aigail czy Saoirse.

Liczy się ocena uzydkowników na jej filmy, bo warzne co ludzie sobie myslą.
Za jaka role ty ją lubisz?
niech zgadne "Krina traw" jej jedyna "lepsza" rola.

skrzat_99

ona sama jest jak te jej denne horrory.
Tak brzydka, że odstrasza ludzi.
może dlatego gra w takich filmach?
Nie było tak strasznych i chłopiecych dzieci, dlakego ona zagrała.
fuuuu:/

skrzat_99

"Jodelle ładniejsz od Dakoty czy Saoirse?
Zgłupiałeś"

niech będzie że zgłupiałem zastawmy kwestię jej wyglądu bo można o tym rozprawiać i rozprawiać i nic z tego nie wyniknie

"Nagród, człowieku zobacz sobie na imdb, Dakota 17 zwycienstw i 17 nominacji, Saoirse i Abigail były nominowane do Oscara, a Jodelle, pare nagród i to praktycznie same Young artist awards nominacje."

"Liczy sie co mysla sobie ludzie o tych filmach."

Dla mnie nie umiem sam oceniać to co oglądam i sam dobierać sobie co chcę oglądać nie potrzebuję do tego pomocy innych

"Nagród, człowieku zobacz sobie na imdb, Dakota 17 zwycienstw i 17 nominacji, Saoirse i Abigail były nominowane do Oscara, a Jodelle, pare nagród i to praktycznie same Young artist awards nominacje."

Tak tylko że Jodelle gra zwykle w ambitnym nie zależnym kinie w, którym ciężko zdobyć jakąś większa sławę, karierę (bo ludzie na ogół nie chętnie sięgają po ambitną sztukę) a jej się udało w takim kinie zrobić karierę (i nie mała furorę) to o czymś świadczy (pasja, determinacja, samozaparcie, miłość do takiej sztuki, talent)

"Dakota zagrała u Stevena Spielberga, Jodelle?"

Jodelle u braci Pang (azjatyccy mistrzowie kina grozy ci od "Posłańców") po za tym u Terrego Giliama. Jak już mówiłem Jodelle robi w zupełnie innym kinie niż Dakota

"Jakie sławy poznała ta twoja "gwiazda"?"

Renée Zellweger, Sean Bean, Radha Mitchell, Jeff Bridges, Janet McTeer, Brendan Fletcher, Sissy Spacek, nie długo także Dakotę i Kristen Stewart

"Ona ma jakies nagrody, jaki debil jej dal?
Nie zasługuje nawet na takie glupie Young artist awards.
Daleko to zajdzie Dakota, Aigail czy Saoirse."

tak tylko wytłumaczcie mi jedno skoro tak lubicie Saoirse Ronan i Abigail Breslin to czemu dałyście im jedynki? na to miast dziesiątki daliście przeróżnym gwiazdkom disneya (selence np.) które nie dorównują nawet Julce Wróblewskiej a i nie wspomnę jeszcze o fakcie że siostry Fanning mają takie same oceny mimo że prezentują poziom o wiele wyższy niż gwiazdki disneya ?

"Za jaka role ty ją lubisz?
niech zgadne "Krina traw" jej jedyna "lepsza" rola."

Oprócz "Krainy traw"? Historie Holis Woods, Silent hill, Małą syrenkę

"ona sama jest jak te jej denne horrory.
Tak brzydka, że odstrasza ludzi.
może dlatego gra w takich filmach? Nie było tak strasznych i chłopiecych dzieci, dlakego ona zagrała.
fuuuu:/"

Och nie ma to jak zazdrość nie? Ty nie osiągnęłaś w życiu nawet połowy z tego

frycek49

czy jest ładna,zależy od gustu.No a wiadomo,że o tym się nie dyskutuje:)Dla mnie ona nie jest ładna,ale są osoby,którym może się podobać.A zdanie innych trzeba szanować.W końcu każdy ma do tego prawo,co nie?

No i nie wygląd się liczy,tylko talent i charakter.Przecież nikt sobie twarzy nie wymarzył,prawda?

Boleynowa_9

Zgadzam się z tobą nikt sobie twarzy nie wymarzył.
Każdy chciała by być ładny i w ogóle.

Dakotę i Kristen już poznała, przecież zaćmienie jest już nakręcone.
A Kristen to na planie "Posłańcy" już poznała tam jak grała tego Michaella.

skrzat_99

A wy "Grey10" i "skrzat_99" popracujcie nad ortografią. "uwiesz", "kiebsko", "oprucz", "warzne" itd. Mogę tak wymieniać w nieskończoność ;) Żal mi was.

skrzat_99

Ale Ty głupi/a jesteś....Z całym szacunkiem, ale może sam/a wyglądasz jak świnia dlatego obrażasz innych? Niektórzy ludzie tak robią żeby się dowartościować.

charmsee

Obrażanie kogoś w ten sposób jest prostackie i chamskie. Idź i poszukaj swojego instynktu samozachowawczego bo z twoja kulturą osobistą jest najwyraźniej coś nie tak. Moim zdaniem Jodeele jest bardzo ładna ale rozumiem że każdy ma swoje zdanie. Nic jednak nie usprawiedliwia takiego zachowania. Chciałabyś od kogoś usłyszeć że masz dziwny ryj i swoją brzydotą odstraszasz ludzi? Życzę ci tego z całego serca!

lilu24

dokładnie, zachowaj swoje zdanie dla siebie, a nie trollujesz...

Grey10

Dakota to ścierwo

Grey10

Dramaty i horrory to ograniczenie? Nie gra w głupich, a wręcz debilnych komediach więc to źle? O żesz w mordę, jaki ja jestem ograniczony oglądając dramaty!
Sensu twych wypowiedzi nie skomentuję, bo samo twoje ukochane "fuuuu" wystarczy. Jak to powiedział Prachett, wielokrotne wykrzykniki stanowią źle o psychice piszącego. Ale trzeba przyznać, ze skrzatem się dobraliście. Pewien tytuł filmu z Carreyem mi się nasuwa do głowy...

Dakota_Fanning_2

ludzie! ile Wy macie lat? 8? bo taki jest poziom Waszej konwersacji... Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, lecz o tym ci inteligentniejsi pewnie wiedzą.. w zasadzie wszystko, co mi przyszło na myśl powiedział bartolomeoxXx , uczcie się dzieci, czytajcie, zobaczcie jaka powinna być treść mądrego komentarza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones