Jodelle Ferland

Jodelle Micah Ferland

7,6
3 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodelle Ferland

jak myślicie?
to jest dobre, że taka młoda dziewczynka grała w tylu horrorach?
;>

aguu_apple

Ja to tam lubię filmy z Jodelle, szczególnie horrory. Moja przyjaciółka stwierdziła, że ten kto gra w tylu horrorach... "jaką ona teraz musi mieć psychikę", czy coś w tym stylu...

Alexti

Ja również uwielbiam z nią horrory, a o jej psychikę się nie martwię. Jodelle sama twierdzi , że ma dużą frajdę kręcąc takie filmy :)

WeronikaG

I chyba upodobał ją sobie Uwe Boll... szkoda :P

aguu_apple

A co to ona jedna występuje w horrorach ? tak np. Ariel Gade też ma na koncie grę w horrorze i co nic o niej nie słychać że by była agresywna w stosunku do swoich kolegów itp. Jak ma talent do grania w horrorach to niech w nich dziewczynka sobie gra niech rozwija swe zdolności i zainteresowania co w tym złego ?

aguu_apple

taki bynajmniej robi sobie wizerunek, ale raczej dobrze.

Schackoo

Ukształtował się taki stereotyp, że jeśli ktoś ma czarne włosy , ciemne oczy to bardziej pasuje do horrorów od blondynek o niebieskich oczach, które najlepiej sprawdzałyby się w rolach aniołków , szkodaaa ;( Co do Jodelle to ma na koncie kilka horrorów w tym świetny Silent Hill czy nadchodzący Case 39 , ale ma również wiele innych ról nie związanych z tym gatunkiem filmu jak Mermaid, Tideland , Celie Dion itp Jak będzie starsza to sama zadecyduje w jakich filmach czuje się najlepiej jako aktorka a teraz niech próbuje wszystkiego :)

aguu_apple

Jasne że dobrze.
Według mnie to najlepszy gatunek filmowy.
Po za tym to nie wpływa na psychikę
człowieka. Skoro jej sie podoba i ma z tego
frajdę to droga wolna.
Po za tym ma 14 lat więc nie ma co się
o nią bac. xdd

blacksheep_4

Po za tym ona pewnie jak ogląda te filmy w których wystąpiła to patrzy sie na nie inaczej niż taki małolat w wieku 10 lat który wykopał cichaczem płytę z filmem od brata i po kryjomu ją sobie obejrzał

frycek49

Do Jodelle: Uciekaj jak najdalej od Uwe! Fajnie, że obsadza cię w swoich filmach, ale uwierz mi, że nie pomoże ci to w karierze...

aguu_apple

Uważam, że to niedopuszczalne, żeby małe dziewczynki grały w strasznych filmach. Wypaczy to tylko ich młodą, nieukształtowaną jeszcze psychikę i charakter a kiedy podrosną - pewnie w ramach antidotum - będą grywać głównie w komediach romantycznych podzielając tym samym smutny los Kirsten Dunst.

Lorelei_3

Pierdoły opowiadasz jak dzieciak ma talent do czegoś to niech go rozwija. A Jodelle Ferland ma (ogromny) talent aktorski (jeśli chodzi horrory i filmy psychologiczne to jest w nich po prostu boska), więc moim zdaniem szkoda by się marnowała. Takie pierdoły że w przypadku takich dzieci występowanie w horrorach jest szkodliwe itp. gadają ludzie ZAZDROŚNI I ZAWISTNI bo krew ich zalewa gdy widzą że ktoś coś robi rozwija się i wszyscy ich za to podziwiają

frycek49

Chyba nie jesteś zbyt bystry, prawda?

Lorelei_3

Ale głupoty opowiadasz . . .
Wpływa na psychikę. ?
Gdybyś ty widział jak oni to kręcą .
Większość scen to zasługa komputera więc nie wiem o co ci chodzi ;/ ?

Lorelei_3

,,Chyba nie jesteś zbyt bystry, prawda?''

Ale przynajmniej nie jestem zacietrzewiony jak ty

do BlackSheep

,,Ale głupoty opowiadasz . . .
Wpływa na psychikę. ?
Gdybyś ty widział jak oni to kręcą .
Większość scen to zasługa komputera więc nie wiem o co ci chodzi ;/ ?''

Masz w zupełności rację występowanie w takich filmach nie jest szkodliwe dla psychiki. Jeżeli nawet, to zaszkodzić mogą jedynie szaremu 5ciotaki który ogląda od rana do wieczora horror za horrorem bez opamiętania, ale to już nie jest wina twórców, aktorów itd. tylko rodziców. Co taka Jodelle Ferland ma mieć do tego że niektórzy rodzice nie potrafią dzieciaka upilnować? Ale na pewno nie zaszkodzi to takiej Jodelle bo ona wystąpiła wielu takich produkcjach i wie jak takie filmy są robione itp.

frycek49

No zgadzam się z tobą. ;]
Te efekty to tylko komputer. ;/
A ona ma już 14 lat więc bez sensu piszecie . ;/

blacksheep_4

No a zresztą taki dzieciak co od małego gra w filmach to on wie jak takie produkcje są robione więc nawet późniejsze oglądanie takiego filmu nie ma szans mu zaszkodzić. A po za tym to taka Jodelle Ferland jak ogląda swoje filmy to ona się pewnie na inaczej patrzy na nie niż taki szaraczek. Jej spojrzenie bardziej artystyczne w stylu ,,ciekawe jak mi wyszło''

aguu_apple

Sugerujesz że zło w nią wsiąknie? Oh, nie sądzę :).

aguu_apple

Kręcenie horroru to coś innego niż jego oglądanie. Poza tym nie wkręcajcie że nie oglądaliście podobnych filmów za młodu.

aguu_apple

Ona lubi takie filmy.
Sama przyznała, że lubi grac takie role w wywiadzie.
Dziwne dziecko.

klusek9

Co w tym dziwnego? Ja np. jak byłem w jej wieku to uwielbiałem Obcego i Omena co też jestem (a raczej bylem) dziwny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones