Jodelle Ferland

Jodelle Micah Ferland

7,6
3 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodelle Ferland

jest stworzona do horrorów

paulina1g555

muszę się zgodzić, idealnie do takich filmów pasuje.

NieZawszeWspaniala

No fakt, tylko zeby sie jej od tego w glowie nie poprzestawialo... Od dawna gra w horrorach, ja bym chyba tak nie mogla... Co za duzo to nie zdrowo :P he

malaindianeczka

E tam może ona po prostu lubi takie filmy. Jedyne ryzyko takiego budowanie kariery praktycznie na jednym gatunku kina jest takie że może się po prostu wypalić. Tak jak to się stało np. z gwiazdami kina akcji.

paulina1g555

popieram xD ona ma taką przerażającą twarz grr xD Aż sama się jej bałam w filmie Przypadek 39 ;D

paulina1g555

popieram więcej horrorów z nią :D oby jej kariera sie dobrze rozwijała...

elosidzej

myślę, że o to nie musimy się raczej martwić ;)

paulina1g555

zgadzam się z wami. nie zapomnę jej udziału w serialu "Szpital Królestwo". i kilku innych dobrych horrorów. chcę więcej

paulina1g555

Zgadzam się w Silent Hill grała świetnie. Widziałam także film ,,Człowiek z cold rock'', mimo że to nie horror to też grała świetnie.

Jessica_TB

z horrorów z nią polecam Ci również film Case 39, może sam film bardzo straszny nie jest, ale Jodelle jako urocza demoniczna dziewczynka w nim po prostu wymiata ;]

dziewczyna stworzona do horrorów.

chop

O dzięki ;-) Chętnie obejrzę.

paulina1g555

Owszem, ale jak dla mnie to przesada obsadzanie jej ciągle w tego typu rolach... to się robi nudne. Jakby nie mieli innych aktorek.

paulina1g555

To prawda, jakoś mnie przeraża :P

paulina1g555

No dokładnie, a najlepsze było jak z niej chłopca zrobili w Posłańcach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones