Jodi Benson

Jodi Marzorati

7,5
432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodi Benson

nie wiedziałam że podkładała głos do małej syrenki (kocham tą bajke !!) a co dopiero do Calineczki !! tą bajke mam na kasecie pewnie zaraz pojde oglądać :D ;)

__Magda__

Heh zgadzam się z tobą. Ona ma naprawde wspaniały głos. Ja również uwielbiam te dwie bajki. I też mam je na kasecie :D

__Magda__

Pełna zgoda;) Ktoś w temacie "Małej Syrenki" zrzędził, że niemiecki dubbing był lepszy, bo Ariel miała zbyt "dziecinny" głos w angielskiej (tak, jakby szesnastoletnia dziewczyna powinna brzmieć jak stara lampucera, a tak brzmiała w wersji niemieckiej...) Kompletna bzdura - Jodi Benson była niesamowita w tym filmie. Pozdrawiam;)

Lauryn

czy ona też śpiewała za Ariel? Piosenki w wersji amerykańskiej były przecudowne.

lia_13

Zgadzam się, ma kapitalny głos jako Ariel, a jak zobaczyłem w obsadzie Calineczki Jodi to musiałem ten film zobaczyć i się nie zawiodłem, przecudnie śpiewała. Szkoda jedynie, że w drugiej części Zakochanego Kundla tak mało się udzielała.

Munkustrap

hmm, dzięki za info, zatem wezmę się za Calineczkę ;)

__Magda__

Uwielbiam jej głos :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones