Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Po Mileczniu owiec jak i Taksówkarzu mogła byc największą aktorką w historii kina, ale wybrała dziwną moim zdaniem drogę.

therion16_2

Żal... zanim zaczniesz kminić nad tym co napisać, zastanów się jakimi argumentami poprzerz swoje jakże konstruktywne opinie... Nie jestem fanatykiem filmowym i nie spędzam godzin przed TV lecz mimo to i tak wiem, że Jodie to jedna z najlepszych aktorek... Spytaj kogoś czy zna Jodie Foster- jestem święcie przekonany, że kogokolwiek nie zapytasz, odpowiedzą- ZNAM!! Ponad to bardzo miło, że dostrzegłeś/aś te 2 kapitalne filmy jednocześnie przeoczając resztę z pośród tych wszystkich kapitalnych ról, w których pokazała swój niesamowity wachlarz umiejętności. Popatrz na ilość zdobytych nagród, na ciekawostki, poczytaj o niej trochę, a zmienisz zdanie... To ona dostawała najlepsze propozycje i ona utanawiała tak wysokie garze dla aktorek...Ona czy tego chcesz czy nie, miomo średniego wieku, z masą wyróżnień na końcie prawdziwą legendą kina.

Brawo Kur... za obiektywizm farajerze

TESALONIK

A jaką droge miała wybrać?

skyfighter

w dzisiejszym filmie istnieje ogromna konkurencja aktorow i aktorek a bedzie jeszcze trudniej poniewaz kino swatowe sie globalizuje

jedna z lepszych aktorek na rowni z Kim Basinger oraz Michele Pfeifer

Klubbe

Zdecydowanie lepsza od Basinger i Pfeifer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones