Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Przyznam się szczerze, że nie lubię homoseksualistów, ale Jodie Foster jestem w stanie wybaczyć morderstwo. To wspaniała aktorka, jedna z najlepszych, a najgorsze jest to, że nie będzie już grała w żadnych filmach bo boi się krytyki. Wielkim zasłużonym powinno się pewne wady wybaczyć, dlatego pomimo tego że jestem świadomy, że jest lesbijką, oglądam każdy film z wielką radością, że mogę na ekranie zobaczyć wspaniałą Jodie! Kto się ze mną zgadza!?

kolomunek

Jaaaaa!!! Dla mnie nie ma znaczenia jakiej jest orientacji seksualnej. Ważne że gra niesamowicie i potrafi swoją rolą zachwycić prawie każdego widza!!!

kolomunek

No to musisz być bardzo nienawidzącą osobą, skoro nienawidzisz co 25 osoby na tej planecie.

kolomunek

Jak czytam takie glupie posty, to po prostu brak mi slow. Jak mozna napisac "pomimo jej orientacji uwielbiam ja". Ciekawe, czy powiedzialbys jej to prosto w oczy. Zawod aktora polega na udawaniu kogos innego, dlatego w zyciu przydaloby sie byc soba, bo podejrzewam, ze w przeciwnym wypadku mozna zwariowac. Czytajac takie posty nie dziwie sie, ze starala sie nie mowic o swojej orientacji przez te wszystkie lata. To, ze jest lesbijka zawazylo na ocenie jej pracy wsrod fanow. Co za totalny absurd!!!! Prosze Was nie piszcie takich rzeczy. To jest potwornie niesprawiedliwe. Czy jest lesbijka czy tez nie, to zupelnie bez znaczenia. Jest wspaniala aktorka i tylko to sie liczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones