Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

Zapraszam do wpisywania kto waszym zdaniem NIE zasługuje na miejsce w tym
rankingu, kogo byście dodali lub kogo dalibyście na niższe a kogo na wyższe miejsce.
Uważam, że ten ranking stał się jakimś jednym wielkim żartem i powoli robi się
rankingiem najbardziej popularnych, a nie najlepszych aktorek. Chociaż i to już teraz się
chwieje. Nie potrafię zrozumieć dosłownie połowy tego całego rankingu więc proszę
Was o wpisywanie swoich typów.

A oto moje:

Kto powinien pójść zdecydowanie w górę:
Whoopi Goldberg, Kate Winslet, Judi Dench, Jodie Foster, Cate Blanchett, Meryl Streep,
Audrey Hepburn, Marion Cotillard, Tilda Swinton, Glen Close, Dakota Fanning (jeszcze
dziecko ale chyba najlepiej grające dziecko jakie widziałam ;)) kolejność teraz nie ma
znaczenia, może ją kiedyś dodam ;)

Kto powinien pójść w dół:
Helena Bonham Carter, Charlize Theron (niewiele, ale jednak pierwsza 10. to za
wysoko), Natalie Portman, Sandra Bullock, Jennifer Aniston (gdzies pod koniec jeżeli w
ogóle), Reese Witherspoon (gdzieś pod koniec). Do tych dwóch ostatnich mam
sentyment dlatego trudno mi być obiektywną i dać ocenę jedynie za aktorstwo, także nie
jestem pewna czy w ogóle powinny być w top 100...

Kto na pewno nie powinien się znaleźć w Top 100:
Kate Beckinsale, Catherine Zeta-Jones, America Ferrera(!!!), Katherine Heigl, Eva
Longoria (!!), Mandy Moore (!)

to takie pierwsze przemyślenia, które przychodzą mi do głowy bez zagłębiania się
specjalnie w ten ranking, ale myślę że wkrótce do tego wrócę i dodam jeszcze sporo
aktorek, a może i zrobię własny ranking :)

Zachęcam do spisywania swoich typów. Pozdrawiam

googaify

Według mnie w TOP100 powinny się znaleźć:
- Jane Fonda
- Faye Dunaway
- Natalie Wood

googaify

Na pewno won wszystkie "gwiazdki" Bollywood, Lost, Gotowych na wszystko, Zmierzchów, Blasków i cieni i innego badziewia. Poza tym Zeta-Jones, Kinghtley, Moynahan, Meester, Alba, Bledel - co to ma być ?!

Zdecydowanie w górę Jodie Foster, Julianne Moore, Judie Dench, Kathy Bates, Diane Keaton, Glenn Close, Diane Lane.

A gdzie w ogóle Sally Field, Annette Bening, Diane Wiest, Geena Davis, Anjelica Huston, Ingrid Bergman, Isabelle Adjani, Julie Christie, Naomi Watts, Ellen Burstyn, Piper Laurie, Holly Hunter, Sissy Spacek, Vanessa Redgrave, Joanne Woodward, Shirley MacLaine, Liv Ullmann, Anne Bancroft, Liza Minelli, Gena Rowlands i jeszcze długo można by wymieniać...

Boże jak widzę jakieś Kajol, Bullock, Beckinsale, Zinta, Yeoh, Heigl, Arterton, Bilson, Dobrev, McAdams, Stroup, Cross, Tyler, Kim, Pinto, Good, Dewan, Cuthbert, Heard, Chabert, Mukherjee nad Foster to pytam WTF is wrong with U people ?!

fistnaut

dla mnie niezrozumiałe jest, że w tym rankingu nie ma 2 świetnych aktorek:
Ingrid Bergman (3 Oscary) i zwłaszcza Katharine Hepburn (4 Oscary).
Za to są tam średniawe aktoreczki znane z seriali i filmów powiedzmy "mało ambitnych".

minamurray

Mnie też to dziwi.Patrząc na ranking top aktorek można stwierdzić,że wygrywa popularność(którą zdobywają w większości niezbyt utalentowane aktorki serialowe)

MarMat_1208

Kto powinien w dół:
- Michelle Pfeiffer (nie dużo, ale troszkę w dół)
- Sigourney Weaver
- Monica Bellucci
- Catherine Deneuve
- Kajol
- Nina Dobrev

Kogo powinno w ogóle nie być:
- Emma Stone
- Dulce María
- Jessica Stroup
- Rachel Bilson
- Elisha Cuthbert
- Jenna Dewan
- Elisabeth Shue
- Meagan Good
- Amber Heard
- Emily Browning
- Lacey Chabert
- Ashley Greene

Kto powinien w górę
- Nicole Kidman
- Rachel McAdams
- Mary-Louise Parker (nie za dużo, ale troszeczkę)
- Sophie Marceau
- Hilary Swank (jedna z największych przegranych rankingu)
- Jodie Foster
- Helen Mirren (Zdecydowanie za nisko)
- Keira Knightley
- Mila Kunis

Kto powinien być, a go nie ma:
- Courteney Cox
- Amy Adams
- Debra Jo Rupp
- Renee Zellweger
- Jennifer Aniston
- Drea de Matteo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones