Joe ColeVII

Joseph Michael Cole

8,2
8 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Cole

Należy dodać, że w pierwszym odcinków 6 sezonu Skinsów zagrał dobrą rolę.

jesuslovessme

Jego rola była dość krótka, aczkolwiek postać ciekawa, w 4odc. niestety już sama nuda. Poza tym nie wygląda na 24lata, dałbym mu max 20.

Fullenforced

Ja nie wiem czemu, ale skradł mi serce ;- p. Ja mam słabość to tych ciemnych charakterów ;- p a tak poza tym, zgadzam się z przedmówcą - nie wygląda na 24 lata.

stelinaa_a

Wiem ze to trochę nie w temacie ale właśnie w skinsach go poznałam :)
Zna ktoś może jego adres? Szukam po różnych zagranicznych stronach jednak znajduję tylko adresy do aktora o tym samym imieniu i nazwisku ..

stelinaa_a

Ja też mam do niego słabość :) Fizycznie niby nie jest jakimś tam mega-przystojniakiem, ale ma coś w sobie, co sprawia że każdej się podoba ;) Do tego ma boski głos!

karolaajn

Każdemu też ;)

nikike

On pojawia się tylko w pierwszym odcinku i w czwartym w 6 serii? Bardzo chciałabym go jeszcze zobaczyć w tym serialu ;)

Malutka17

Na razie tak, a po tym jak się skończył jego związek z Frankie, to nie sądzę żeby wrócił.

użytkownik usunięty
nikike

Szkoda :(

Gdyby przywrócili go w 7 sezonie, oglądalność na pewno by skoczyła, ale nie ma co o tym marzyć. Czekajmy na 2 filmy z jego udziałem: The Offender i Volume :)

użytkownik usunięty
karolaajn

Jejku, nie wiem czemu, ale on też mi się tak cholernie podoba! Tak jak pisałaś, nie jest jakoś super przystojny, ale jednak ma to coś. I ta rola w skinsach... Mój boże, ideał.

Fullenforced

Zgadzam się, że rola w Skinsach była ciekawa. Poza tym bardzo podoba mi się jak Joe zagrał. Odcinek dotyczący Franky i Luke'a jest moim ulubionym :-)

maja1127

Ja też go uwielbiam :D Rżnie oczami i ten jego uśmiech ... po prostu rozwalający <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones