Joe Manganiello

Joseph Michael Manganiello

7,2
5 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Manganiello

no no muszę powiedzieć, że całkiem nieźle dobrali aktora :D mam nadzieję, że się spisze :D teraz tylko czekać do 13 czerwca do premiery 3 sezonu ^_^

Karola

hm, po premierze III odcinka muszę stwierdzić że doskonale dobrany aktor. Zabawny i jednocześnie przerażający, swojego rodzaju "swojski chłop". Ręce jak bochny chleba ;D

mosqa

Co prawda to prawda! Facet powoduje u mnie dreszcze... Szkoda, że tak długo każą czekać na 4 odc ;(

bakus_bakalus

Warto było czekać :) Eric zaczyna mieć poważną konkurencję :)

Mhhh

zawsze uwielbiałąm Erica i myślałam, że nikt go nie pobije, ale gdy pojawił się Alcide... no, no. czekam na następny odcinek ! ; DD

rainbowarrior

gostek jest zajebisty;) mam nadzieje że się jeszcze pojawi;];] znaczy musi się pojawić. : o

Karola

Wreszcie jest na kim oko zawiesić w tym serialu. Eric, od kiedy ściął włosy, też jest niczego sobie, ale Alcide zdecydowanie lepszy (zwłaszcza, kiedy nie ma na sobie koszuli ;))

eveline_v

Jako o aktorze niewiele mogę powiedzieć, bo widziałam go tylko w True Blood, ale jako o facecie... Mniam, mniam...

artka_filmweb

Jak go widzę to po głowie chodzi mi jeden przymiotnik "boski,boski,boski!!!!" Czego nie zagra dowygląda bez dwóch zdań ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones