Joel Kinnaman

Charles Joel Nordström

7,5
19 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joel Kinnaman
Pauleta

he, biały Snoop ;) serial zajbisty

Ralph_S_

najkrótsza, ale chyba najlepsza charakterystyka postaci. Genialna rola! Uwielbiam go i już wiem, że bardzo ciężko przeżyję rozstanie- podobnie jak z Walterem kiedy skończyło się BB.

Maila

Widziałaś Snabba Cash ?

Maila

to polecam ;) Joel Kinnaman w pełnej krasie na swoim terenie.

Ralph_S_

Dzięki, na pewno spojrzę ;)

użytkownik usunięty
Pauleta

Byłam ciekawa, czy Linden któregoś dnia pęknie i odpowie "Yo, Holder", ale nie, twarda jest :)

Pauleta

najlepszy glina z wszystki seriali. Naturalny, nie napuszony , obciązony w jakiś sposób pracą. I "yo linden" przez 3 sezony zawsze dobre

Pauleta

Jego sposób mówienia jest niesamowity :D 'Yo, Linden' powalało :D najlepszy był tekst do niego w którymś odcinku "Ktoś ci mówił, że jesteś biały?". Zaczęłam oglądać oryginał i niestety nawet odcinka nie dokończyłam.. brakuje mi Holdera ;)

Pauleta

genialna postać, teksty Holdera i jego sposob mowienia to 90% zajebistości tego serialu :) a "Yo, Linden" wymiata;)

Pauleta

Uwielbiam Holdera. Aż nie chce mi się oglądać duńskiej wersji... Bez Holdera...? Buuuuuuuuuu

Pauleta

racja:)

Pauleta

Mój ulubiony tekst :)

Pauleta

Lubię to za mało!

Pauleta

najlepszy tekst to: " Sayonara Hiawatha ! " w kasynie genialne to wypowiedzial

Pauleta

On jest po prostu mega !!!!
Czasami ( pod względem gestykulacji, mimiki czy wyluzowanego chodu ) przypomina mi Michała Wójcika z Ani Mru Mru ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones