Joey Lauren Adams

6,9
1 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey Lauren Adams

lubie jej głosu, strasznie mnie drazni, zwłaszcza w filmie "W POGONI ZA AMY"

kursu

A według mnie ma bardzo charakterystyczny i ładny głos. To ładna aktorka i aż zdziwiłem się, że już ma aż 42 lata! Tzn. widziałem ją w starszych filmach gdzie była jeszcze młoda.

Axel

zgadzam się

Axel

Ale gdy szepcze jest taki miły ciepły i seksowny... niestety krzyk jej nie wychodzi.

kursu

Mnie z kolei strasznie podoba się jej głos, taki ciepły, bardzo charakterystyczny. W połączeniu z pięknym uśmiechem daje bardzo przyjemny dla oka i ucha efekt ;)

kursu

Mnie również strasznie drażni jej głos podczas tego filmu. Jest taki przesłodzony. Najbardziej nie pasuje do scen, gdy ona jest wściekła i krzyczy. Jakoś nie przemawia do mnie jej krzyk dużego dziecka ;)

kursu

Dokładnie! Ten głos i irytujący uśmiech... Ona należy do ludzi, których nie lubi się od pierwszego wrażenia. Wyjątkowo mnie drażniła w "Pogoni za Amy". A jak wykonywała utwór na scenie, to myślałam, że coś mnie trafi na miejscu. Wyła jak małe dziewczynki przerabiające piosenki hany montany i wrzucające swoją twórczość na utuba. Gdyby nie ona, ten film byłby o wiele lepszy.

lijn

Dupa! Ona jest świetna. Niepowtarzalna aktorka.
Walcie sie. stop. żałośni krytycy filmowi. stop. z polskiej piaskownicy. stop. Adams to świetna aktorka. stop curwa.

kursu

Bzdury gadasz. Ma niesamowity, taki słodki i uroczy głos. Podoba mi się również głos Kylie Minogue.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones