John Boyega

John Adedayo Adegboyega

6,6
16 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Boyega

Ale do pięt mu nie dorasta, i nigdy to się nie zmieni.

Leposs

Oho... widzę kolejny internetowy wieszcz i prorok, który wie najlepiej kto kim będzie, co osiągnie i ile będzie wart. Więcej takich polaczków jak Ty nam potrzeba. Bravo...

GABRIEL_san

Po prostu wiem co mówię. Taka jest moja opinia na temat tej osoby. To wszystko

Leposs

frajerzyna

Leposs

Przybywasz z przyszłości?
Jeśli tak, to Leonardo DiCaprio dostał już Oscara czy nie?

elfka77

A Ty się już nim podnieciłaś bo sypnął parę głupich żartów w GW:] Już widzę że chłopak odbije się bez większego echa. Nie to co dziewczyna, na którą aż chciało się patrzeć i trzymała poziom. Za to ten kolo tak się popisywał że aż żal..

Leposs

Miał po prostu taką rolę, Rey jest dużo bardziej zamknięta w sobie, nie okazuje tak emocji jak Finn. Głupie żarty sypała cała główna ekipa, kiedy dziennikarze dali im je do czytania - jeśli już nawiązujesz do tego wywiadu :)

elfka77

Widziałem jego zachowanie podczas wywiadów. Nawet tą jego całą reakcje na trailer GW. Osobiście mnie chłopak nie przekonuje. Ale ja nie o tym. Dla mnie po prostu jest podobny do Denezela, podobny! Może grać w filmach, może zabłysnąć, ale uważam że nie jest to jakiś wielki talent.

użytkownik usunięty
Leposs

ma parcie na szkło, to widać,aż do przesady, jest to denerwujące, sypie tymi kawałami jak opętany;
dla mnie SW pociągnęła odtwórczyni głównej roli, nie wiem jak to możliwe, że ona wypada najlepiej w tym filmie, nie mając żadnego wcześniejszego doświadczenia, na dodatek nie jest jakąś super pięknością;
czy to świadczy dobrze o niej, czy źle o reszcie obsady, ale widac ze Disney wiedział co robi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones