John C. ReillyI

John Christopher Reilly

7,5
20 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John C. Reilly

talentem jest w stanie nadrobić to, czego mu natura poskąpiła w urodzie:) świetny aktor

bastet_filmweb

jeszcze pragnę dodać, że w jego życiorysie daliście niezłą plamę: "ma dwoje dzieci, w tym syna"?! :|

bastet_filmweb

Co w tym takiego złego?

użytkownik usunięty
bastet_filmweb

Dokładnie. A brak urody może być czasem pomocny - aktor zamiast urodziwym staje się charakterystycznym (tak jak Willem Dafoe, Cillian Murphy...).
Wracając do tematu - świetny, zawsze dobrze grający aktor. Nie przypominam sobie słabej roli, nawet jeśli sam film był kiepski.

użytkownik usunięty

prawda - inny typ urody od tej hollywoodzkiej moze byc dobry do rol charakterystycznych, ale jednak prawda jest taka ze wyglad jest bardzo wazny do filmow jezeli chce sie zrobic jakas wieksza kariere, nie chodzi o twarz - licza sie geste wlosy i tez twardy zarost na twarzy - zeby stylisci mogli zmieniac aktora odpowiednio do roli, a Reilliemu brakuje tych rzeczy, dlatego niestety przypadaja jemu takie role jakie widac, pomimo ze naprawde ma talent

Gęste włosy? To chyba nie jest problem. Zwłaszcza, że można zrobić świetną perukę :)

Nie zgadzam się: Cillian jest bardzo przystojny.

duzami

Dokładnie, dla mnie Cillian to jeden z najpiękniejszych mężczyzn jakich w życiu widziałam :)

użytkownik usunięty
bastet_filmweb

Ma charakterystyczną twarz. Przykład Dafoe reckeena dobrze to oddaje. Jak go widzę mam wrażenie że jest zaj*sty, wzbudza zaufanie albo nie wiem co

bastet_filmweb

Facet o normalnym wyglądzie. A "nędzny" to jest Twój komentarz, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones