John Cleese

John Marwood Cleese

8,2
14 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cleese

Przecież to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Przeklinam wszystkich tych, których to wina jest!!! Przeklinam was!!!!

JohnYossarian

Bo jest najbardziej znany = ma najwiecej głosów. Pewnie sporo głosów należy do osób co nigdy na oczy nie widziały żadnego odcinku\filmu MP, a Cleesa znaja np. z Wyscigu Szczurow.

arrival

Dziękuję za odpowiedź. Pewnie masz rację.

JohnYossarian

Niektorzy zobacza z nim tylko 1 film gdize bral naprzyklad iudzial goscinny a nawet jak bral udzial goscinnie byl wielki naprzyklad w 3 planecie od slonca w kazdym razie zobacza 1 film i powiedza cytuje " aaaa to ten gostek z .... filmu kojarze go hmmm dam mu 5" i tak jest ja naprzyklad dalem go ullubionym i 10 ;]

JohnYossarian

myślę, że to spisek czerwonych ... tak, bez wątpienia !

użytkownik usunięty
JohnYossarian

najbardziej znany, z pewnością. poza tym, kojarzony raczej z wyścigu szczurów (gdzie się zbytnio nie popisał), a nie z MP, w którym był REWELACYJNY.

JohnYossarian

za reklamę banku gdzie mówi guten morgen myśląc że to po polsku. wiele osób nie zakumało żartu, wzięło go za ignoranta i się obraziło. stąd taka marna ocena, którą osobiście nieco podwyższyłem dając mu 10 :D

JohnYossarian

Są niestety ziomale, dla których aktorskim guru jest Eminem. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Prorok_Lebioda

sadze ze nikt sie nie spodziewal takiej oceny wzgledem innych... nawet hiszpanska inkwizycja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones