John CusackI

John Paul Cusack

7,6
17 963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Rola w tym filmie kompletnie niepotrzebna..

Rammbajamba

Nie byla az taka zla.

Rammbajamba

Ja myślę, że on miał tylko jedną porządną role, w " Being John Malkovich" reszta to jakieś gnioty, dlatego jego udział w tym filmie w ogóle mnie nie dziwi.

Rammbajamba

Znam go tylko z 1408 i od tamtego czasu omijam każdy film z jego udzialem szerokim łukiem, dawno nie widzialęm tak drewnianego aktora, no i film kaszana.

Xerxo

Prawda. W "1408" był cienki. Polecam "Być jak John Malkovich" i - przede wszystkim - "Przeboje i Podboje". Powinny odmienić twoje spojrzenie na Cusacka.

Palpatine

A dziękuję za sugestie. Sensowna wypowiedź, więc przy okazji napewno obejrzę, tymbardziej, że Malkovicha uwielbiam, a nie miałem jeszcze okazji zobaczyć tego filmu.

Rammbajamba

w tym jak i w następujących po nich. Jest tylko coraz gorzej. Zdecydowanie na nie.

agacia09

paperboy zapowiada się ciekawie... a z filmów wczesniejszych niz "2012" polecam chłopca z marsa

użytkownik usunięty
Rammbajamba

Może ta kreacja do sztuki filmowej wiele nie wniosla ale do budzetu Cusacka napewno;) W wiekszosci filmów pozytywnie jak dla mnie ale tutaj jakos nie przypadl mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones