John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Nie wiem jak wam, ale mnie sie wydaje, że mu przyładują za 2012. Filmu nie widziałem, ale na trailerach nie wypada za dobrze

moooras

Obejrzyj najpierw film a dopiero potem wypowiadaj się o grze aktorskiej. To tak jakbym powiedział, że Twój rower jest do dupy mimo tego, że nie nigdy nie widziałem Twojego roweru.

buttongts

Nie. Mógłbyś tak powiedzieć, gdybyś go zobaczył raz. Ja po prostu znam sie na tych draniach od Malin, a na trailerze Cusack nie prezentuje sie za dobrze, więc jeśli podczas filmu nie prezentuje nic więcej poza tym, co jest na trailerze, to mogą sie do niego przyczepić

moooras

hehe nie wiem jak ty ale ja na tym filmie będę podziwiał tylko i wyłacznie zapadające się wieżowce i fale zakrywające czomolungmę :P:P i zapewniam ze nikt nie bedzie zwracał uwagi na gre aktorską bo aktorzy są w tym filmie jedynie DODATKIEM. Ale wszystko się wyjaśni w kinie bo jak John jadąc samochodem w towarzystwie spadających meteorytów nie powie chodz raz słowa "ku**a" to sie z toba zgodze :D

rafaello139

No wiesz, przeciętny kinomaniak oczywiście nie będzie zwracał na to uwagi, ale goście od Malin na pewno obejrzą ten film z założeniem "przyczepiamy sie do aktorów". Już o reżyserze i scenarzyście nie wspominając ;/

moooras

Właśnie wróciłem z kina. Moim zdaniem Cusack był najmniej wkurwiający z głównej obsady "2012", którego efekty specjalne zapierają dech w piersiach. Aktorzy grają zdecydowanie drugorzędną role..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones