John CusackI

John Paul Cusack

7,6
17 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Zobaczcie w ilu bardzo znanych i popularnych filmach zagrał! I w sumie ciała nie dał. Czy to kino sensacyjne, katastroficzne, komedia czy coś poważniejszego - sprawdził się, aczkolwiek faktem jest, że image rzadko zmienia, coś jak nasz Zbyszek Buczkowski - wygląda prawie zawsze tak samo:)

picynio

grał głównie w luźnych filmach, które powinno się z przyjemnością oglądać.... jakim cudem z taką aparycją.... ?? kto uznał go za superprzystojniaka lat 90.... ??? litości.... swoją obecnością popsuł mi sporo filmów, które mogłyby być spoko

michael_wittman1945

To już zależy kto kogo lubi. Mnie akurat nie przeszkadza, chociaż nie nazwałbym go jakąś legendą kina. Po prostu sympatyczny aktor

picynio

jak przeczytałam "sympatyczny aktor" to od razu przyszła mi do głowy "pokusa" i się zaśmiałam, ale wiem o co chodzi, chociaż nigdy nie postrzegałam go jako sympatycznego a raczej dostatecznie utalentowanego i lekko intrygującego ;)

samotnia

Też dobre określenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones