John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 017 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Nie zauwazyliscie ze jest on naprawde podobny do jednego z czlonkow Kabaretu Mumio? To ci od reklamy Plusa czy innej telefonii komorkowej? Cy o tym myslicie?

Addiw

Troszkę podobieństwa jest.
Pozdrawiam:)

PiRaTiCaL_PEARL

według mnie nie jest podobny ani do gonery ani do tego kolesia z kabaretu... pozdrawiam:)

Addiw

ja stawiam raczej na podobienstwo do gonery jakos mi sie znim kojarzy:):):L):):):)

Addiw

ja stawiam raczej na podobienstwo do gonery jakos mi sie znim kojarzy:):):L):):):)

WilliamCrazy1

Może trochę do Gonery, ale bardziej właśnie do tego z Mumio :).

Addiw

oj troszke, ale nie za duzo..Zreszta-wole Cusacka :D:D

Addiw

a nei bardziej do andrzeja andrzejewskiego ? ;>

drabcio

mi zawsze E.Nortona przypominał

fenix

Dokładnie, duże podobieństwo do Nortona, też to zauważyłem.

pilaas

Dla mnie to on z deczka przypomina Hanks`a.

Addiw

Dla mnie nie jest do nikogo podobny ... jest jedyny w swoim rodzaju i już :D

Addiw

Hmmm. nie mam tak wybujałej wyobraźni i nie widzę żadnego podobieństwa^^

użytkownik usunięty
Addiw

jest podobny do siebie :)
i to w nim lubie

Addiw

Jak dla mnie to on jest BAAAAARDZO podobny do Paula McCartneya za mlodu... Ale ja jestem skrzywiona na punkcie Beatlesow wiec moze to, to :P

Pozdrawiam

Addiw

a mi troche przypomina Roberta Kubice xD na niekyórych fotkach i w niektórych filmach jest dość podobny:P:P

marlens89

a mi to zdjecie przypomina troche Kevina Spacey;D

Addiw

W pierwszym poście chodziło o Jacka Borusińskiego, tak? Jak dla mnie to Cusack na tym zdjęciu przypomina Andrzeja Smolika ;P

Addiw

On jest podobny tylko do...samego siebie a Mumio maja z nim tyle wspolnego co sam aktor do serialu "Moda na sukces"...

Buzzthesut

teraz podam chyba najmniej prawdopodobne podobienstwo mianowicie John zawsze przypominał mi z wygladu Cusack-a ale to takie moje prywatne odczucia i moga byc mylne:)

Silent_Thelma

najbardziej przypomina mi davida faustino tego ze swiata wg bundych.

angelpuma

Mi też przypomina Edwarda Nortona ale nie Gonere ani tym bardziej nikogo z Mumio

Addiw

On jest podobny (mimika twarzy identyczna) do Marka Kality (teraz znany z roli doktora z m jak miłośc)!!!!

Addiw

A nie wpadliście na to, że właśnie "jeden z członków kabaretu Mumio" jest podobny do Cusacka? Bo chyba co do stopnia rozpoznawalności na świecie to nie ma tu żadnego porównania.

Robert_Sawyer

czasem jest :D

http://www.johncusack.us/albums/johncusack3/normal_21d69c460.jpg

Addiw

Mi Jacka z mumio w ogole nie przypomina... Za to juz bardziej widze Nortona, i Hanksa ;] A najbardziej Kevina Spacey'a ;p

trayleer

sorki z apost pod postem ^^

To sie nazywa aktor o wielu twarzach xP

Addiw

Tak właśnie oglądałam "Con Air" i myślę,skąd ja go znam.A on rzeczywiście jest podobny do tego z kabaretu.:)

Valenciaa

Mam naprawdę wybujałą wyobraźnie ale podobieństw do wymienionych powyżej ludzi nie widzę...
John Cusack jest jedyny w swoim rodzaju, świetny aktor. szkoda że tyle świetnych ról odrzucił...

Carlie2

a mi jakos przypomina czasami sean'a penn'a
nie wiem dlaczego:)
czy oni sa podobni?:)
niejestem pewny ale jakos mi sie tak kojarza zawsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones