John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Pamiętam jak zdawałoby się lata temu widziałam pierwszy film w którym grał John, "Igraszki losu". Po tych paru latach nie pamiętałam już prawie w ogóle treści, ale pozostawił we mnie uczucie podobne do niemal zapomnianego snu albo bliżej nieokreślonego zapachu kojarzącego sie ze starym wspomnieniem.

Nieco sceptycznie do tego podchodząc postanowiłam jakiś czas temu oglonąć go jeszcze raz i o dziwo uczucie to wcale sie nie zmieniło (tak jak na przykład po powtórnym oglonięciu Edwarda Nożycorękiego)

Póżniej w ręce wpadł mi inny jego film i kolejne, a po ich zobaczeniu ze zdziwieniem stwierdziłam, że niemal wszystkie pozostawiły we takie uczucia (a niewiele innych filmów potrafiło tak na mnie wpłynąć). Co najciekawsze wszystkie miały ze sobą coś wspólnego i miałam wrażenie deja vu.

To był taki mój osobisty wstępik. Chciałam tylko pokazać, że to co jest najpiękniejsze w filmach to to że każdy odbiera je na swój własny sposób. Dla różnych ludzi ten sam film może być czymś zupełnie innym a nawet osobistym

Na koniec jak w tytule chciałam was zapytać co w was pozostawiły wasze ulubione obrazy

ivrin

Film "Igraszki losu" nie był pierwszym filmem,w którym zagrał John Cusack. Osobiście bardzo mi sie ten film podobał, i to nie tlyko na świetną grę Johna, ale na ca.lą fabułę, całą treść. Taki film długo się pamięta...mam nadzieję że niedługo znów poleci w telewizji. Strasznie podobał mi się też film "Podróż Natty Gahn"...oprócz tego oczywiście lekka komedia w gwiazdroskiej obsadzie "Ulubieńcy Ameryki"...bardzo lubię filmy z udziałem Cusacka, pozostawiają jakieś miłe wrażenia mimo tego iż nie są produkcjami an miarę Mission Impossible..pozdrawiam wszystkich fanów Johna :D

ol_ka1

Miałam na myśli, że to pierwszy film w którym ja go widziałam i faktycznie miał wspaniały nieco nierealny klimat. Nie widziałam natomiast filmu "Podróż Natty Gahn" i szybko pewnie nie oglonę mimo że bardzo bym chciała.

A co do superprodukcji to też mnie ostatnio od nich odrzuciło...cieszę się że są jeszcze osoby które doceniają kino nie opierające się w głównej mierze na efektach specjalnych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones