John MelendezIV

John Edward Melendez

6,3
18 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Melendez

John Melendez niewątpliwie sukces na Filmwebie tego aktora jest "wydarzeniem internetowym", ja osobiście chciałbym uścisnąć dłoń człowiekowi który postanowił wrzucić go na portal Demotywatory.pl
A jakie jest wasze zdanie>??

tobias

ja powoli zaczynam mieć dosyć tego portalu, skoro ci ludzie z demotów tu przyszli i zagłosowali podjęli ŚWIADOMĄ -zakładając,że to są ludzie pełnosprawni psychicznie- decyzję, więc to jest ICH decyzja mam nadzieję,ze ludzie zmądrzeją i zaczną chodzić na naprawdę wartościowe filmy ,a nie na gnioty ze sławnymi aktorami...

tiger371

Według ciebie Milczenie Owiec, Ojciec Chrzestny, Skazani na Shawshank, Forrest Gump, Lot nad kukułczym gniazdem to gnioty, które są gównem w porównaniu do świetnego filmu "Stary, gdzie moja bryka?"? Jeśli tak, to niestety ludzie, którzy przyszli tutaj z demotywatory.pl nie są w pełni sprawni psychicznie.

PS. W demokracji głos może oddać osoba pełnoletnia, i tak też powinno być na takim portalu jak filmweb. Amen.

immons

tak według mnie to są gnioty, mam inny gust niż wy

tiger371

Czyli jesteś po prostu kaleką umysłowym, i nie ma tutaj mowy o gustach.

immons

wow zajebisty argument powalił mnie na łopatki i ze znudzoną miną zjadłem bułkę wpatrując się w niego i szukając w nim ukrytego sensu twojej nonszalanckiej niczym blada kłoda krytyki oneoneoneone piece

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sined

twoją odpowiedż oprawię w ramkę i powieszę nad łóżkiem gdyż W PEŁNI odzwierciedla ludzi na tej stronie! ^_________^ co zresztą mamy okazję zobaczyć


PS. "Portal filmweb był w 95% wolny od debili przez ponad 10 lat"... to mnie najbardziej rozbawiło. Ja tu jestem stałym użytkownikiem od około 2003 i od tamtego czasu nie znalazłem innego serwisu gdzie było więcej kłótni debilów którzy na siłe próbują wpajać ludziom że jakis film jest dobry a jakis zly robiąc przy tym sodomę i gomorie.

POLAĆ MU! DOBRZE GODA!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sined

zauważyłem też skopiowałem ,ale wiedziałem,że się nie poddasz i coś napiszesz

tiger371

daj spokój... za jakis czas jedynym możliwym avatarem bedzie logo filmwebu a w opisie bedzie trzeba miec kilka cieplych słow o portalu i administracji.

PS. Kliknąłem na "Testuj nowy Filmweb!"... większego badziewia nie widziałem.

Sined

testuj nowy...gdzie to jest? za krótki <br/>

tiger371

na górze samej obok wyloguj

Sined

IMMONS !! Nawiąże do usuniętego już twojego tematu, który doprawdy mnie rozbawił :) Prawie jak ta cała akcja.
Po pierwsze - Jestem "COOL" i bez oceniania Johna. Nie Tobie mnie określać.
Po drugie - Zastanów się do ku**y nędzy co ty robisz - określasz ludzi je**nymi dziećmi neostrady, bo Ci kliknęli myszką w 10/10 - co z resztą po trzecie - nie oznacza "arcydzieło" u aktorów, reżyserów, scenarzystów czy kompozytorów.
Po czwarte, uwierz mi 12 letnie g**no panoszy się wszędzie, nawet tutaj. Już wole takie chore akcje które są w mniemaniu użytkowników z demotywatorów kwintesencją demokracji, niż komentarze które mają na siłe moralizować ludzi, przy tym obrażając ich od stóp do głów bo przykładowo mają inne poczucie humoru niż inni.

PS. "Portal filmweb był w 95% wolny od deb*li przez ponad 10 lat"... to mnie najbardziej rozbawiło. Ja tu jestem stałym użytkownikiem od około 2003 i od tamtego czasu nie znalazłem innego serwisu gdzie było więcej kłótni deb*lów którzy na siłe próbują wpajać ludziom że jakis film jest dobry a jakis zly robiąc przy tym sodomę i gomorę.

Ok już chyba wszystko ocenzurowalem ^^

immons

Największą grupę ludzi odwiedzających kina stanowią ludzie młodzi i to oni w takim razie mają najwięcej do powiedzenia na temat tego, co obejrzeli. Jak widać robią to, a wszelkie określenia typu 'neokids' w tym wypadku są co najmniej niesmaczne.

tobias

Tak samo uważam :)) Na portalowych bojówkarzy potępiających tę zabawną akcję leję gęstą strugą moczu (jak Mendelez w "Stary, gdzie moja bryka") :))

Parymka

zgadzam się w stu procentach. Trzeba umieć docenić siłę mobilizacji...

woodic

;)
a dlaczego był kiedyś Chuck Norris??
a dlaczego nie może teraz być John Melendez??

no włśnie ;)

Polska ma za mało judzi z jajami ;)

ti00rkiwzb

Wy jeszcze macie czelność się przeciwstawiać?! przecież immons rozłożył Was na łopatki wszechmogącymi argumentami "Milczenie Owiec, Ojciec Chrzestny, Skazani na Shawshank, Forrest Gump, Lot nad kukułczym". to świętość (co my mamy z tą sakralizacją wszystkiego.. ja nie wiem:D) i w jej obliczu powinniście zaniechać jakichkolwiek buntów i w milczeniu oddać jej cześć!
mamooo, już się przestraszyłam, że nie będę mogła powstrzymać się przed odpowiedzeniem immons, ale na szczęście zostałam wyręczona przez Parymkę i ti00rkiwzb (dzięki:D). nic dodać, nic ująć. pozostanę więc przy komentarzach w innych postach i wycofam się z tematu, bo coś mam wrażenie, że i tak nie da się przemówić do tych obrońców moralności. :D

poquelin

Na łopatki to co najwyżej może rozkładać wasza głupota, którą jest podbijanie rankingów - zapewne jesteście fanami Avatara ?

immons

Avatar to ...eghm... weź mnie nie obrażaj...

tiger371

Tak jestesmy fanami Avatara i chcemy żeby John zagrał główną role w 2 części ;) dlatego tyle glosów żeby go ktoś z Holiłudu zobaczył i mu to zaproponował.




Co ma do tego Avatar?? oO


oO

tobias

Dzieki temu postowi polubiłam dempotywatory! Haha facet rządzi;) A w nas siła!

Adka777

A co demokracji:) Ja jestem pełnoletnia:P

Adka777

jestem wysoce rozczarowana postawą moderatorów tego portalu.. sukces medialny to sukces medialny;) może skoro usuwacie posty fanów demotywatorów, pousuwacie też wpisy idiotek zachwycających się zmierzchem itp..???

agata_banach_2

Zgadzam sie z przedmówcą. Moderatorom nic do tego! powinni być wdzięczni ponieważ portal demotywatory rozpowszechnił strone filwebu, Powinni sie cieszyć. a tak apropo demoty czynią cuda. :D
pozdr. :D

tobias

nierozumiem jak można napisać tu wywód o debilach na portalu i ich obserwacji po czym samemu prowadzić dyskusje niegodną nawet 6latka. naprawde niedostrzegacie groteski sami w sobie ?

wrednakozka

sama w sobie groteski rzeczywiście nie dostrzegam;)) nigdzie nie napisałam, że ocenianie johna na "10" jest hmm.. mądre:) natomiast to, co mnie irytuje, to nagłe oburzenie administratorów.. tak jakby wszystkie oceny/posty zamieszczane na tym portalu pochodziły od profesjonalistów i były rzetelne. showbiznes to showbiznes i ludzie mediów zyskują popularność na różne sposoby. skoro oburza dawanie 10-tek johnowi, to może admini powinni określić minima, stworzyć jakiś kodeks precyzujący kto może, a kto nie- głosować, albo zamknąć się w swoim "profesjonalnym" gronie znawców. a nie teraz drżeć o "poziom" swojego portalu nagle zagrożony brutalnym atakiem czytaczy demotywatorów;)) filmweb tak jak demotywatory jest częścią masowej kultury, istnieje sobie w Internecie, do tego w Polsce i skoro przyjęto tu zasadę powszechnej dostępności, trzeba się liczyć z konsekwencjami. mnie osobiście podoba się taki narodowy smaczek w postaci pospolitego ruszenia i co warto zauważyć nie jedyny przecież, nie wyjątkowy.. wiele postaci związanych z kinem jest tu inaczej postrzeganych i ocenianych niż gdzie indziej na świecie (że wspomnę np Davida Lyncha). oczywiście widzę różnicę w motywacjach osób piszących tu na temat johna, a wypowiadających się np.na temat ambitnego, niszowego kina, ale nie uważam, żebym miała prawo je oceniać. co i szanownym administratorom odradzam:))

tobias

Przynajmniej będzie miał wysoką ocenę. To jest właśnie to co może zdziałać większość! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
immons

O kurde ja też mam 18 a mogę głosować na Johna pomimo tego że na siebie nie zarabiam;D
co za głupota, w kryteriach oceniania powinien być uwzględniony wiek i to w jakim stopniu odpowiedzialni za siebie jesteśmy żeby głosować, jakieś niedopatrzenie serwisu że tego nie ma.
Ohohoho i to jaka frajda być w tej ciemnej masie i poprzez super zabawę zaburzać komuś obraz tego kto nie jest w temacie kina czy coś jest warte obejrzenia i czy aktor stanął na wysokości zadania;D
A demotywatory super portal - śmieszą pomimo tego że mają demotywować, przynajmniej tyle, tutaj wyzywają się ludzie zamiast dyskutować, lepsza pierwsza opcja dla ciemnej masy, przynajmniej nikt mnie nie będzie obrażać w 'dyskusji na poziomie':))
pozdro dla całej ciemnej masy, głosujmy na Johna, super wybitnego aktora;D

immons

az szkoda się wypowiadać... jakaś żenująca walka kogutów o to kto ma rację. Jakbyś immons był taki odpowiedzialny i dorosły na jakiego się kreujesz, w domyśle nie uczestniczyłbyś w taj rozmowie wogóle. Podkreślam słowo "kreujesz". Sam fakt że odwiedziłeś profil melendeza świadczu już o zainteresowaniu z Twojej strony. Po prostu oceń go na jeden i spadaj, i inni niech ocenią go też jak chcą. Jeśli ktoś chce mu dać 10 to jest tylko i wyłącznie jego wola. każdy ma 1 głos który może użyć jak mu się podoba.

woodic

Podzielam. Możemy tak zakpić.
Bo jaka jest różnica między głosowaniu na jakiegoś Wentwortha Millera, który święci triumfy w rankingu nad Pacino czy De Niro? I jakoś szału mnie ma. Ale kiedy tak samo, demokryatycznie, z własnej woli ktoś zagłosuje na Melendeza tu już coś komuś nie pasuje A NA DODATEK SAM PORTAL CENZURUJE I ANULUJE GŁOSY, skandal!

tobias

A ja nic nie mam do tego, że dla jaj ludzie głosują. To tylko pokazuje jak można się zmobilizować, szkoda, że np. nie wynika z tego nic dobrego, bo co w tym dobrego? ;)
W pajacyka klikać czy coś podobnego, to miałby sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones