John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

Ty bierzesz ten ranking na serio ?

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

zazwyczaj nie, ale to już przesada .

Przesada to za mało powiedziane ale ja i wielu wielu innych nie zwraca na to uwagi i tobie też radze. Ten ranking Filmwebu to kpina !

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Po raz kolejny napiszę: Quentin Tarantino - miejsce 12. I wszystko jasne.

Ale, że niby za wysoko czy za nisko?

użytkownik usunięty
G00N3R

Tu akurat chodziło mi o to, że w rankingu aktorów za wysoko. Jako reżyser to by było w porządku, ale jako aktor - niezbyt.

Okej, teraz nabrało to sensu . A co do rankingu, to się zgadzam, za dużej wartości to on nie ma. ;)

Zauważ jakimi głupcami są niektórzy oceniający. Spieszę z rozwinięciem. Świetny aktor z końca lat 70, w '90s to potwierdza głównie w Pulp Fiction i Get Shorty. Dajemy mu 8. Dowiadujemy się, że być może to gej - zmieniamy na 1. Polacy to homofoby. Ale idziemy dalej. Przed chwilą byłem na forum Polańskiego, podobna sytuacja. Wielki reżyser, spał z nastolatką? Dajemy 1. I tak jest w każdym przypadku, życie prywatne ponad twórczość. Niektórzy pomylili portale, ze swoimi ocenami powinni iść na pudelka etc. Tam ich miejsce. Dalekiego też ten ranking trzy P* nigdy nie będzie żadnym wyznacznikiem.

* trzy p - popularnosci, poprawnosc i polaczkowatosci ; p

Troublesome

Ano, zero obiektywizmu w ocenianiu. Ale cóż, to tylko ranking internautów, głosować może każdy, więc nie dziwmy się.

Troublesome

Dawno nie zgodziłem się z czyjąś opinią kropka w kropkę. Te oceny tutaj to jakaś kpina - zarówno oceny aktorów, reżyserów jak i filmów. Dorzućmy np. Tom Cruise 8, a potem "eee innowierca, dam ciulowi 1". Mówisz homofobia? Ja bym powiedział że tu panuje innofobia. Żal.pl

TBaDoo

I rowniez ludzie oceniaj czesto nie za gra, ale za przystojnosc, czy ze grali w filmach, ktore sie im podobaly.

A zasłużył na więcej? Jedna rola w "Pulp Fiction", jedna w "Gorączce sobotniej nocy", jedna rola w "Grease", po B-klasowych gniotach "wypadek przy pracy" w postaci niezłego występu w "Bez twarzy". Podsumowując: cztery dobre role na 52 filmy i wy chcecie go w topce?

492 miejsce, pare dobrych rol, a gosc ma potezna wille z 2 odrzutowcami na parkingu. ;/ co za kasa w tym hollywoodzie

Bo gimbuski patrzą na urodę aktora, A Travolta ma swoje lata.Nie bierz tego rankingu na serio, to wspaniały aktor lat 70, 80 i 90 a że jego życie osobiste jest tak zawiłe to jego sprawa.

użytkownik usunięty
tutimix

Gdyby Travolta się nie mansturbował publicznie i zdradzał żonę z facetami to może byłby bardziej lubiany. Niestety jego wybryki nie przeszły bez echa, fakt aktorem jest dobrym ale człowiek to kpina.

Obiektywnie patrząc jego dobre role skończyły się na latach 90. Wypadł z obiegu zwyczajnie, stąd po części to niskie miejsce.

marcin261287

Ranking FW to ranking głównie bieżącej popularności, stąd wśród aktorek w TOP 10 mamy takie pomyłki jak Jennifer Lawrence, a naprawdę wybitne aktorki nie łapią się nawet na TOP 50.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones