John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

John Travolta - znany aktor i członek kontrowersyjnej sekty scjentologów - wie, jak poradzić sobie z globalnym ociepleniem i dziurą ozonową. Według niego, ludzkość musi uciec... na inną planetę.

Gwiazda filmu "Pulp Fiction" twierdzi, że ludzkość nie jest w stanie "naprawić" Ziemi, dlatego trzeba zrobić wszystko, by stworzyć technologię pozwalającą latać w kosmos nie tylko astronautom. Bo tylko kolonizowanie innych planet da nam szansę ucieczki od zagłady.

Wszystko przez scjentologów, którzy Travolcie wyprali mu mózg i naopowiadali głupot, że ludzie to potomkowie kosmitów. Teraz aktor jest tak przesiąknięty ideologią tej niebezpiecznej sekty, że wierzy w każdą głupotę, o której usłyszy.

TRAVOLTA to WARIATTT jak mozna gadac takie bzduryyyyyyyyyy

GODNE poŻałowania

konrii_2

Szkoda mi Ciebie, bo naprawdę masz coś z głową... Jak nie lubisz tak zajebistych ludzi jak John Travolta to kto jest twoim idolem? Hilary Duff?? I w takim razie dlaczego masz Travoltę w ulubionych??

lucek92

Lucek o co ci chodzi dzieciaku neooo

ja ten artykuł skopiowałem z wiadomości....a to były jego słowaaaaaaaaaaaaaaaa.....
a po przeczytaniu tego komentarza stwierdzam ze TRAVOLTA powinien sie w klinice dla obłąkanych leczyć!!!!!!!!!!!!!

konrii_2

aa kto jest moim ulubionym aktorem...nie masz zwrokuuuu ,,oślepłes z głupoty popatrza na zdjęcieeeeeeeee VAN DAMME wymiataaaaaaaaaaa

konrii_2

taaa Van Damme to naprawde wybitny i normalny aktor...gratuluje Ci wyboru..szczególnie podziwiam go za erekcje na żywo...

lucek92

Oj tam przestańcie coś mu chwilowo odbiło.Ja uwielbiam Travolte i Van Damma.To są super goście:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones