John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

od razu przejde do rzeczy: nie lubie go, nie podoba mi się jak gra... Uważam, że jest kiepskim aktorem i tyle.

LadyCzikita

Faktycznie kamienna twarz,ale,o dziwo,on potrafi zagrac tą twarzą wszystko. Dla mnie to istny fenomen :) Do tego celnie dobiera sobie role.Same cacuszka!

TUJE

Nie ma co gadać, Travolta nie gra twarzą, to nie jest Jim Carrey (którego skądinąd cenię, ale raczej nie za durne komedie). U Travolty siła leży w takiej, a nie innej ekspresji (czyli oszczędnie, ale bardzo wyraziście), co w jego konkretnym przypadku sprawdza się doskonale.

R_E_B_E_L

niestety ja nie dostrzegam tego co wy... U mnie musi być wszystko wyraziście... A propo Carrey'a - to jest moj idol^^ pozdrawiam

LadyCzikita

A tam. Moim zdaniem mimika twarzy to bardziej domena aktorów komediowych chociaż też nie wiem. A co powiesz o Clincie Eastwoodzie? On jest caly jak z kamienia a filmy z nim powalaja na kolana chociażby ostatni Gran Torino albo starszy Wzgórze rozdartych serc.

Jak chcesz się przekonać do Travolty obejrzyj z mniej znanych Love song for Bobby Long, możliwe że zmienisz zdanie

Pzdr

LadyCzikita

Oj a ja go uwielbiam ^^ Każdy chyba ma swojego idola i kogos, kogo nie trawi :)

użytkownik usunięty
vegetka

Ja też go zbytnio nie lubie. Źle mi sie kojarzy,nie wiem dlaczego, ale nic szczególnego do niego nie mam. :)

LadyCzikita

O fuck! Oglądłam PULP FICTION z Travoltą w roli głownej... brak mi słów... był tam zajebisty;pp Polecam film wszystkim!

LadyCzikita

I co??? Dalej kamienna twarz? Brak mi słów na takie komentarze. Najpierw miałaś zobaczyć "Pulp", a dopiero potem oceniać!! ^^" -.-

marstas09

Tak!!! Dalej KAMIENNA TWARZ. Tylko, że w tym fimie potrzebna była "Kamienna twarz", grał w końcu gangstera.
Wybacz, że nie oglądłam wszystkich, WSZYSTKICH filmów z Travoltą zanim zaczęłam go oceniać. Bo tylko ci, co oglądli WSZYSTKIE filmy z Travoltą mogą oceniać jego grę aktorską ;/

Brak ci słów? "Język giętki powie wszystko to o czym myśli głowa"
Zdrówko twoje ;p

LadyCzikita

a moim zadniem, nie ma kamiennej twarzy.
Fakt, roztył się troszkę :P ale ma powalający uśmiech i coś w sobie co mnie przyciąga. "Cwaniaczek, ale o dobrym sercu". Nie wiem jak to zdefiniować, właśnie przed chwilą obejrzałam bez twarzy i raz był ciepły, rodzinny, sztywny, a z drugiej strony bezwzględny bandzior. Dla mnie dobry aktor.
Kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones