John WilliamsI

John Towner Williams

8,8
29 046 ocen muzyki
powrót do forum osoby John Williams

Wiecie jak zdobyć autograf od Johna Williamsa. Myślę o tym od dłuższego czasu, ale nie wiem co mam zrobić (kupić, czy co....). Bardzo mi zależy. Macie jakieś propozycje. A ma ktoś z was autograf od Johnny'ego.

knoll444

Kopie jego autografu są na wewnętrznej stronie każdego wydania partyturowego Jego muzyki. To jest rozwiązanie, jeśli tylko chcesz sobie popatrzeć. q;

Proponuję po prostu do niego napisać. Wielu artystów odsyła swoim fanom zdjęcia z autografem. Wystarczy w google wpisać "John Williams" i gdzieśtam wyświetli się strona z jego adresem.

LXR

A ty wysyłałeś kiedyś listy po autografy. A znasz bardzo dobrze angielski (pomógłbyś mi napisać?)

knoll444

Niestety, nie wysyłałem jeszcze, choć swego czasu bardzo miałem ochotę. Co do angielskiego.. znam w stopniu komunikatywnym, ale pomimo chęci nie znalazłbym czasu na napisanie listu [nawet od siebie..]. Jeżeli, to mógłbym spróbować poprawić jakieś rażące błędy, jeśli takowe popełnisz. Skontaktuj się ze mną przez wiadomość prywatną (;.

użytkownik usunięty
LXR

"każdego wydania partyturowego jego muzyki" - czy jakiego. podaj przykładowy link.

Czyli chodzi o nutki. Na jego oryginalnych wydaniach nut, po drugiej stronie okładki, pod opisem składu instrumentów orkiestry i krótkim komentarzem znajduje się jego autograf.
http://www.music44.com/Merchant2/merchant.mvc?Session_ID=4CAEFF530FA1B48E9D75090 74A4382A6&Screen=CTGY&Store_Code=X&Category_Code=JOHN_WILLIAMS_SIGNATURE_ORCHEST RA-BAND_ORCHESTRA_ENSEMBLE-H

użytkownik usunięty
LXR

Jakież drogie te partyturowe wydania.

Sama "książeczka", czy "nuty" drogie nie są. Kupując taki egzemplarz nabywa się od razu prawa do jego wykonywania. I to kosztuje najwięcej. Podejrzewam, że licencja dla bibliotek, czy uczelni miałaby cenę nie większą niż 50$.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones