John WilliamsI

John Towner Williams

8,8
29 046 ocen muzyki
powrót do forum osoby John Williams

dlaczego w zakładce 'nagrody' nie ma, że dostał Oscara za Skrzypka na Dachu (najważniejsza nagroda, pierwsza statuatka). niech ktos cos z tym zrobi!

knoll999

Chyba niewiele da się zrobić, ponieważ to jest Filmweb.pl - najlepszy polski portal filmowy.

knoll999

to może sam zaznaczysz ten fakt administratorom filmwebu, a nie biadolisz na forum.

LXR

I myślisz, że to coś pomoże?

La_Pier

Tak, o ile zrobi się to w odpowiednim miejscu (;. Na tym forum moderatorów jest najmniej, na stronach filmów działają. Warto chociaż spróbować.

LXR

To może niech ktoś inny spróbuje, ja już nie będę się wysilać. Od dwóch, a chyba nawet trzech lat, bezskutecznie próbowałem dodać do filmu "Oczy szeroko zamknięte" gatunek "dramat". Nawet na właściwym blogu pisałem, w temacie gatunków. I co? I absolutnie nic. To jest thriller erotyczny i koniec. Williams nie jest jedynym, który nie ma Oskara na Filmwebie. Kubrick na swojej stronie również nie ma Oskara, w dodatku jedynego Oskara jakiego otrzymał. Pewnie u innych twórców ten problem również występuje. Ja, tak jak powiedziałem, nie będę już się wysilać, bo i tak nie przynosi to pożądanego rezultatu.

La_Pier

Piosenek (5 lub 6 nominacji) wogóle teraz nie ma w nagrodach, a ongiś były.

_Andrzej_

Pewnie uznali, że tyle mu wystarczy q;. W razie czego można się konsultować z http://imdb.com/

LXR

O ile dobrze pamietam, to nie byłą statuetka za muzykę samą w sobie, ale za aranżację muzyczną istniejących utworów i z ich adaptację na potrzeby filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones