Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Depp się sprzedał...

użytkownik usunięty

Nie rozumiem czemu tak dobry aktor, zaczął wybierać tak kiczowate filmy. zaczęło się od Transcendencja.

Kiedyś pół żartem, pół serio mówił, że odkąd ma już dzieci to będzie grał w luźniejszych filmach, które będzie mógł oglądać razem z nimi i że nie będzie się już tak bardzo angażował w różne produkcje, bo życie jest krótkie i chce więcej czasu spędzać z dziećmi.

Krzys_Pe

coś mu się chyba jednak odmieniło, bo przecież zostawił rodzinę, a role jak gówniane były tak zostają ;)

To nie są kiczowate filmy, tylko produkcje z podprogowym przekazem, czyli coś dzięki czemu Dżony zawdzięcza swoją sławę. Czyli tak ja w temacie, pół żartem pół serio, Dżony się sprzedał. Interesujący się tematem wiedzą o co chodzi.

Depp skończył się na Koszmarze z ulicy wiązów.

Troublesome

Private resort jeszcze dawało rade!!

zapytajsie

Zagrał tam Jacka. Czyżby było to preludium do Sparrowa? W mojej ocenie można uznać ten film wartym obejrzenia, ale Depp aktorsko został w 1984 roku.

Troublesome

W sumie, dla mnie skończył się na Piratach z Karaibów, z sentymentu zostawię ten autograf od niego na półce.

zapytajsie

Tak poważniej - to liczyłem, że po Dzienniku zakrapianym rumem, wróci do ciekawszych kreacji, filmów. Lubię tę produkcję. Trochę szkoda, ale ma jeszcze czas. Ostatnio w Tusku mnie rozbawił.

Troublesome

Ego wyższe niż poziom inteligencji. Tylko współczuć.

Ekranizacja

Bycie aniołem w piekle jest nader ryzykowne.

Powiem krótko... To ewidentnie przez podatki i zachcianki gówniarzy... Musi zarobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones