Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp
madrok_626

Słaby troll, pozdrawiam :).

madrok_626

zgadzam sie, zupelnie przereklamowany

beciulka1991

Mnie tylko rozwalają ludzie że muszą iść na każdy film z nim i zawsze dają 10/10 za to że on w nim gra.

madrok_626

Oj !!! dzieci ...

madrok_626

ha-ha-ha-ha genialne ^^ ja z kumałem ;d

madrok_626

TROLL ALERT!

abc2343

Dlaczego troll?
Jest aktorem jednej roli, nie jest w żaden sposób wybitny, nie mam pojęcia skąd ta zawyżona ocena - 9.1/10?
Wyżej od Waltza, Hanksa, Nortona, Oldmana, Bale'a i wielu innych świetnych aktorów? Bardzo niesprawiedliwe i ogromnie dla mnie trudne do zrozumienia.

neiraih

Trollem można nazwać każdego, kto zakłada temat nie podając żadnych argumentów. Bo jaki sens mają takie tematy? Nie zbyt interesujące jest, że ktoś wstawił taką i taką oceną, tylko dlaczego taką postawił.
Również uważam, że ocena jest zawyżona, bo Depp jakimś genialnym aktorem nie jest. Ale nie jest też kompletnym beztalenciem. Podejrzewam, że widziałaś z nim głównie filmy nowsze, a ostatnio rzeczywiście się mocno opuścił. Kiedyś grał bardzo dobrze, przyjmował ciekawe role. Ci którzy je widzieli oceniają go oczko wyżej, bo jednak ocenia się całokształt dorobku aktorskiego. No i duża część dziewczyn rzuca mu dziesiątki za ładną buźkę- niestety. Ostatnio i tak trochę spadł w rankingu, może spadnie niedługo poza pierwszą dziesiątkę, a na jego miejsce wskoczy DDL :)

abc2343

Zgadzam się, nie uważasz kogoś za dobrego aktora masz takie prawo ale podaj jakieś argumenty, a nie obrzucaj błotem. Jak czytam co poniektóre posty to ogarnia mnie coraz większe zniesmaczenie i zniechęcenie do wdawania się w dyskusję. Jedni walą chamsko i bez konkretnych argumentów od debili zaczynając a kończąc na beztalenciach,a wynikiem na ogół jest durna pyskówka. Z kolei jak napiszesz, że ktoś Ci nie pasuje i podajesz przy tym konkretne argumenty zostajesz nazwany trolem, bo forum danego aktora coraz częściej jest traktowane jak towarzystwo adoracji, a nie miejsce gdzie powinno się wymieniać uwagami.
W sumie też uważam, że paru aktorów nie wiele sobą reprezentuje, a karierę zrobiło polegając na wyglądzie i głównie za urodę dostają punkty.
Do tej kategorii nie zaliczam jednak Depp'a, lubię go za choćby Las Vegas Parano czy Edwarda Nożycorękiego. Zawsze chce mi się śmiać jak wspomnę jego rolę w Piratach, Depp zdominował ten film, bez niego nie ma Piratów z Karaibów. Ma kilka słabych, ale też naprawdę kilka fantastycznych ról. Szczególnie dobrze wypada w rolach dziwaków, a w tandemie z H. Bonham Carter to magia filmowa. Osobiście wolę raczej "trudną" urodę, ale jego wygląd mi nie przeszkadza. Pitt też podobno jest za ładny, a przecież w Podziemnym Kręgu wgniata w kanapę.
Dlatego miejsce J. Depp'a w rankingu mi pasuje:)

Wilczyca_9

Jesteś pewna, że ta wypowiedź odnosi się do mojej? :D

neiraih

A Waltz, Hanks, Norton, Oldman i Bale - to wybitni aktorzy? Wątpię. Więc masz jeszcze więcej do zrozumienia. Ranking rządzi się swoimi prawami, nie ma sensu wymagać od innych czegokolwiek. Większość ludzi kieruje się sympatią przy wystawianiu ocen. To się nie zmieni.

Troublesome

"Ranking rządzi się swoimi prawami..." - głosujące nastolatki, które nie mają zielonego pojęcia o kinie i aktorstwie. ;)

dycha24

Był czas się przyzwyczaić. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że z każdym rokiem będzie coraz gorzej. Cóż, ja mam to gdzieś.

Troublesome

Śmieszny mnie to, że ludzie wypisują 'ten i ten jest dobrym aktorem bo ma wysoką ocenę na fw."

Przykładowo, ten typek z f&f co zmarł. Ciekaw jestem jaką ocene miał przed śmiercią. Uważam, że był gównianym aktorem i żadna jego rola nie była ponad przeciętna.

Johnny Depp jest dobrym aktorem, przynajmniej lepszy wg. mnie niż Brad Pitt, który gra drewnianie niesamowicie :(

Sacha_fw

śmieszy*

dycha24

Na pewno Ty masz większe pojecie, szczególnie w sprawie Aktorstwa.

mich145

Na pewno większe od Ciebie.

dycha24

Mógłbym się kłócić ale po co?
Osoba która ocenia kogoś kto nawet nie jest aktorem, tylko marnym piosenkarzem na 9 nie jest normalna, a aktorowi który wykazał się swoim talentem daje tylko 1.

mich145

Marny piosenkarz, włącz sobie lepiej disco polo.

Talentem? Może talent jakiś ma, ale na pewno nie aktorski.

dycha24

A włączę sobie.

Około 140 tys użytkowników filmweb( jest to osoba która ma największą ilość głosów) uważa ,że jakiś tam talent aktorski ma, a nie przypominam sobie aby ta strona nazywała się piosenkiweb aby oceniać tutaj piosenkarzy.
Tak wiec stwierdzam ,że jesteś zwykłym trollem dla którego jakiś tam piosenkarz który zagrał w 2 filmach, jest lepszy od aktora który udowodnił wieloma rolami talent do aktorstwa.
Pozdrawiam.

mich145

Czyli gier też nie można oceniać, bo to portal tylko o filmie. Zastanów się zanim coś napiszesz, bo gadasz głupoty.

Wieloma rolami, w każdej gra dziwaka i niezbyt mu to wychodzi. A jak chciał zgrać kogoś innego, np. w filmie "Donnie Brasco" u boku Pacino, to wtedy widać na jakim poziomie jest jego aktorstwo. Widać różnicę między mistrzem, a uczniem. I jego gra w tym filmie to komedia.

dycha24

Nie zauważyłem aby istniała zakładka ,,Piosenkarze'' a gier istnieje :)
Jak nie oglądałeś Edward Nożycoręki to nie wypowiadaj się o tym aktorze, dziwaka też trzeba umieć grać.
Depp może nie ma oscara ale nie ma też maliny, a Al pacino ma nawet 2 ;)

mich145

Tylko, że to jest piosenkarz, aktor, producent, reżyser, więc mam prawo go oceniać.

Akurat 'Edward Nożycoręki' to jedyny film jaki mu wyszedł, ale nie dam mu wysokiej oceny za jeden film. Jeżeli uważasz maliny za nagrody, to nie mamy o czym gadać. A poza tym czasami się zdarza, że aktor/aktorka dostali za tą samą rolę - Oscara i Malinę. ;) Ale widocznie dla Ciebie miarą aktorstwa jest jakaś beznadziejna nagroda Malina, a nie Oscar, który kiedyś miał jakąś wartość, np. czasy kiedy dostawał je Pacino.

madrok_626

Hm, u mnie w grudniu dochodziło do jakichś 12 stopni. To chyba pochlebstwo :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones