Joka

Michał Marten

6,4
16 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joka

tam ładowal ostro mial charakterystyczny glos szkoda ze Kaliber szybko zakonczyl dzialalnosc

DoktorLejdo

Parę dni temu ogłosili, że Dab, Joka i Feel-x znowu będą grać i wydadzą płytę jako K44!

wite13

Oby nie. Ten kawałek "Rap to nie zabawa już" to było najgorsze ścierwo. To już nie jest K44. Jak ma wyjść coś na podobieństwo tego to lepiej ze sceny zejść...

Kajak_Szatana

Widzę, że przesłuchałeś tylko i wyłącznie ten kawałek. Akurat ten kawałek to spore nawiązanie do K44.

wite13

O którym Kalibrze to mówisz? Bo dla mnie to były trzy totalnie inne zespoły na przestrzeni wydanych płyt.
Pierwszy, ten prawdziwy to Księga Tajemnicza - Prolog, jeszcze z Magikiem, który nadał temu kształt.
Drugi, w 63 minuty dookoła świata, to już nie to samo, aczkolwiek mogło się podobać.
Trzeci, to totalny badziew, baku baku skład z Wujkiem Samo Zło i jakieś grube czarne koty, to po prostu gówno. Pjerd0lenie o niczym.
Jeśli uważasz, że ten kawałek jest sporym nawiązaniem do Kalibra, to słuchając trzeciej płyty jestem w stanie się z tym zgodzić... Jest tak samo gówniany, a nawet jeszcze gorzej.

Kajak_Szatana

Dobra, widzę, że nie udało mi się trafić na nikogo bystrego. Jeśli masz pisać w taki sposób to lepiej się już więcej nie wypowiadaj. Ten komentarz już ostatecznie utwierdził mnie w tym, że wczoraj przesłuchałeś parę kawałków, a jutro musisz pouczyć się do klasówki z przyrody. Sorry, ale to widać...

wite13

Zadziwiające jest to, jak po paru moich zdaniach potrafisz wywnioskować ilu kawałków K44 przesłuchałem, kiedy to było, w jakim wieku jestem i jeszcze jesteś tego pewien, bo przepraszasz mnie mówiąc, że to widać.
Myślę, że w takim razie powinieneś zostać jasnowidzem! Kiepskim, bo nie trafiłeś totalnie z niczym!
Zamiast pogadać i wysunąć jakieś swoje doświadczenia, bo ciężko tutaj nawet mówić o argumentach (gustów się nie argumentuje, po prostu każdemu podoba się co innego), spłycasz moje rozumienie tej muzyki i tego zespołu, zaniżasz prześmiewczo mój wiek oraz osądzasz, że nie jestem nikim bystrym. Jedyne z czym się zgadzam to to, że już się więcej wypowiadać w tym temacie nie będę, chyba, że pojawi się post godny uwagi i nie będzie on napisany przez Ciebie.

Kajak_Szatana

Tyle, że nie chodziło mi o twój gust, czy argumentację tylko o to, że z tego co widzę, w twoim domu/środowiku rówieśniczym rzucanie mięsem jest normą...

Kajak_Szatana

K44 nowy juz nie to samo ale nie moge powiedziec ze jest lipa

wite13

Ponieważ dla takich Magik był najlepszy i tyle, bo Kaliber był kalibrem kiedy był w nim Magik! Ba i jest to zespól tylko jednego albumy bo tam Magik miał swój teledysk +i- a na nowym nie, a po za tym to nie był już psycho i żadnego utworu z 63 nie puszczali na filmie więc po co o tym mówić. PFK to też był Magik a po jego śmierci to Fokus i Rahim powinni grać tylko PFK bo bez Magika nie ma co sprawdzać nowych rzeczy. I tak w skrócie wygląda rozumowanie przeciętnego psychofana upośledzonego obsesją na temat Magika. Sorry że tak mocno puentuje kilkatysięcy osób, ale to niewiarygodnie mnie już denerwuje i męczy. Nie ma co się brać w ogóle za rozmowę z takimi, bo ona nigdy nie będzie obiektywna. Magik, Magik, Magik Sprawdź to !!!!! uświadom to sobie!!!!! że nie był naj i że są też inni ludzie którzy mieli nawet większy wkład niż on w tych zespołach a on był tylko jednym z, A Nie jedynym!

wite13

Kawalek jest na poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones