Jonathan BennettI

Jonathan David Bennett

6,8
1 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Bennett

Fajny kolo nawet ale jak do mnie to ma za bardzo krzaczaste brwi :(((( Wiecie od mojej tata też ma bardzooooo wydatne brwi !!!!!!!!! No i ta siostra od mojej kol odziedziczyła po tacie te brwi no i jest nieszczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kosmiczna_lasencja

Zgadzam się. Mi też nie podobają się jego brwi!

Kosmiczna_lasencja

No cóż tak wygląda i nic tego nie zmieni (chyba że kosmetyczka)
mi np się podoba w nim wszystko nawet brwi. Niektórzy wogóle ich nie mają :D a jeśli twoja koleżanka (czy kto tam bo Ciebie ciężko rozczytać) nie może siebie zaakceptować to niech uda się do kosmetyczki.

użytkownik usunięty
rozowe_butki

On na tym zdjęciu jakoś dziwacznie wygląda! We 'wrednych dziewczynach' wyglądał ślicznie :D

Kosmiczna_lasencja

mogli by mu tutaj na filmwebie zmienić zdjecie, nie na kazdym ma az takie wielkie te brwi. ja tez mam krzaczate wlosiska nad oczami ale wszyscy mi mowia ze takei sa lepsze niz nienkie jakby rysowane kredką..

mendi33

na www.handsomemen.pl/Tag,Brwi.html znalazłem coś takiego "Profesjonalne regulowanie kształtu brwi zachowuje jedynie główną, jakby pierwotną ich linię. Brwi mamy bardzo różne – jedne są zbyt szerokie, drugie nierówne, a jeszcze inni mają zbyt rzadkie brwi"... może bez brwi był by cinko wyglądał

miszcz12

a mi się właśnie jego brwi podobają, lubię takie u facetów. Chace Crowford też ma podobne ;)

Kosmiczna_lasencja

No brwi ma przegięte :D jak narysowane! W Van Vilderze 3 wyglądał strasznie pedałkowato... Jakby miał oczy pomalowane itp... Zero męskości, taka piz***eczka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones