Jordan KnightI

Jordan Nathaniel Marcel Knight

9,8
4 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jordan Knight

Od razu widać, że filmweb powstał zaledwie kilka lat temu. Gdyby to było w 1990 roku, Jordan miałby 15 tys. głosów i z 600 wpisów na temat tego jaki to jest wspaniały - dokładnie tak, jak to mają inne jednosezonowe gwiazdy na filmwebie. NKOTB to najlepszy dowód na to, że sława przemija a uwielbienie nastolatków nic nie znaczy.

Jorjan

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Na filmwebie fora o byłych gwiazdach nie cieszą się wielką popularnością, ale to nie znaczy, że te gwiazdy były nieznaczące. Nawet fora Rity Hayworth czy Cary'ego Grana świecą pustkami. do NKOTB czuję sentyment ponieważ to był mój pierwszy ulubiony zespół, ale oczywiście nie bawię sie w porównywanie ich z kimś tak wielkim jak Cary - tylko chcę zauważyć, że komentuje się to co jest na "topie".
Po drugie NKOTB się reaktywowali - tłumy dorosłych osób, które jako nastolatki słuchały tego zespołu, bombardują ich koncerty.
Mnie ta sytuacja bardzo cieszy. Przez te 17 lat poważnie zmienił sie mój gust muzyczny (nic dziwnego), jednak sama z chęcią wybrałabym się na ich koncert.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones