Jordan Peele

7,7
3 052 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Jordan Peele
DziurawaMarysia

Niesamowite, debiut i od razu nominacja. Takie historie się zdarzały?

dimian

Orson Welles

dimian

Kevin Costner

dimian

ten drugi nawet 2 Oscary dostał, a jego film łącznie 7

dimian

Robert Redford, Sam Mendes

DziurawaMarysia

Dalej będzie tak... :)
https://www.youtube.com/watch?v=hNCmb-4oXJA&t=58s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

DziurawaMarysia

No i jest bardzo dobrze ;)

raptorpl18

Mnie niestety "Us" rozczarowało.

DziurawaMarysia

Co nie umniejsza czego dokonał reżyser, zaledwie drugi film i znowu rewelacyjnie przyjęty

raptorpl18

Nie przesadzaj. Krytycy w większości są na tak, ale opinie widowni podzielone. Co nie zmienia faktu, że pozytywne głosy przeważają.

DziurawaMarysia

Faktycznie nie chodziło mi tutaj konkretnie o opinie a otwarcie (box office). Moja wina w niedoprecyzowaniu.

raptorpl18

To prawda, otwarcie imponujące, tym bardziej że jest to film zrobiony za 20 baniek zielonych, czyli jak na zachodnie standardy to kino niskobudżetowe.

I warto zaznaczyć, że jest to w pełni autorski projekt Peele'a, za co juz mu się należą brawa, bo dzisiaj 90% to ekranizacje, adaptacje, remake, sequel czy inny reebot, więc każdy świeży pomysł jest na wagę złota.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DziurawaMarysia

Niestety tendencja spadkowa. Po fenomenalnym "Uciekaj!" średnie "To My" i "Nie!".

DziurawaMarysia

Zupełnie na odwrót, Uciekaj było średnie, to my zajebiste, nie mocno kiepskie. Rasista w osobie reżysera się kończy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones