José Ron

Édgar José Ron Vázquez

8,3
589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby José Ron

W Kiedy się zakocham i Zakazane uczucie tak mi się ten aktor nie podobał. Ani wyglądem ani grą. Ale skusiłam się na LA Mujer del Vendaval i się..zakochałam. Całkiem inny, wygląda w końcu , gra super. teraz oglądam Muchacha Italiana... i znowu mi się podoba. Może musiał się rozbujać :D Licze na dalsze telenovele z nim jako protagonistą, chooociaz chciałabym zobaczyć go jako takiego rasowego vilana :D ocena poszła w górę ;D

aga005

gdzie ogladasz muchacha italiana ? boo ja nigdzie niemoge znalezc ew. po hiszpansku??

Natalia_Iwa

Ja oglądam na żywo o 23 :D

A jak nie dam rady to tu http://www.darkiller.com/

aga005

on jest zabójczy...

aga005

A mi się od początku podobał. W trakcie emisji "Zakazanego uczucia" byłam w mniejszości, bo wolałam Anę Paulę właśnie z "jego" Gustavem, a nie z Rogeliem. A teraz wygląda jeszcze lepiej niż kilka lat temu:)

Edi13

Lepiej o mało powiedziane;)

Edi13

Ja uwielbiam go od pierwszego momentu,gdy zobaczyłam go w "Kiedy się zakocham", a wtedy był jeszcze łysy, teraz to dopiero wygląda super! Tak go polubiłam, że kibicuje mu od tamtej pory. Ale i tak moim ukochanym od pierwszego wejrzenia jest William Levy!:)

aga005

Gdzie oglądałaś LA Mujer del Vendaval ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones