Josef Abrhám

8,2
630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josef Abrhám

do tej pory widziałam go w trzech filmach ("CK Dezerterzy", "Mareczku, podaj mi pióro" i "Kelner, płacić!") oraz w "Szpitalu na peryferiach"... i sympatię mą wzbudził :) - szczególnie w scenach, w których jest wściekły :) [btw. w "Mareczku" jak go Hujer wkurzył, czy w "Nemocnicy" w słownym starciu z panią Dobiasovą, gdy jej męża zabrano do septycznego - sexy był] xD

hyazinthe666

No sexy to on jest do dzisiaj! Polecam jeszcze "Piękność w opałach" - tam też był świetny. Też go bardzo lubię :)

hyazinthe666

Jak dla mnie za młodu wygladał kiepsko, ale za to bardzo ładnie sie zestarzał. Teraz wyglada o wiele lepiej niz kiedys.

sever

Zdecydowanie racja, po latach jest świetny ale i jako młody też był niezły, najładniej się zestarzał ze wszystkich czeskich aktorów grających w nemocnicy, jeszcze Ina też pięknie i stary Sowa.

felicytas

Stary Sowa już w Niemocnicy był stary, poza tym że w drugiej serii tylko siedział to niewiele się zmieniło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones