Joseph Fiennes

Joseph Alberic Twisleton-Wykeham-Fiennes

7,6
10 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Fiennes

Obejrzałam wprawdzie tylko jeden film w którym grał, a mianowicie "Zakochany Szekspir", ale już mogę stwierdzić że jest wspaniałym aktorem ;) Ma wielki talent i dobrze się prezentuję :) Uważam że to właśnie on zasłużył na Oscara . Ale w 1998 (wtedy gdy otrzymał nominację) oscara odebrał Roberto Benigni. Gwyneth Paltrow (która też grała w "Zakochanym Szekspirze") otrzymała, to dlaczego on nie?? :/ Joseph był moim faworytem. Mam nadzieję że kiedys jeszcze otrzyma nominacje i oczywiście tą prestiżową nagrode ;)

użytkownik usunięty
lokatorka

no wlasnie , czemu bez oskara? obejrzalem tylko 5 minut filmu gdzie wystepowal i juz moge stwierdzic, ze koles nie tylko oscara powinien dostac ale tez nagrode nobla i pulitzera.

chwala zalosnym i nic nie wnoszacym komentarzom.

"Ma wielki talent i dobrze się prezentuję"
taa , zawszę mowię ludziĄ żę popawna polszczyzną to podstawą.

peace out.

lokatorka

No to jak obejrzysz jeszcze parę, moze zauważysz że Joseph ogranicza sie głównie do rzucania cielęcych spojrzeń i obnaszania mniej lub bardziej zbolałego wyrazu na pięknym obliczu. Piękny chłopak, nie przeczę, ale talentem aktorskim obdarzony nienachalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones