Joseph Gordon-Levitt

Joseph Leonard Gordon-Levitt

8,0
34 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Gordon-Levitt

Jest przeuroczy! i do tego co raz lepszy aktor! Kibicuje!

użytkownik usunięty
karymnata

A Ty zamiast robić się CORAZ starsza, robisz się CORAZ młodsza. Zdecydowanie nie kibicuję.

mogę młodnieć. mnie to nie przeszkadza ;)

użytkownik usunięty
karymnata

To jeszcze naucz się pisać i zacznij pisać coś godnego uwagi, a już na pewno będzie ok.

Dziękuję za pouczenie. Rozumiem, że Ty miałaś same 5 z polskiego :)

użytkownik usunięty
karymnata

No właśnie akurat tak było. ;D

użytkownik usunięty
karymnata

A jeśli chodzi o ortografię, to liczne konkursy ortografii itp;)

W takim razie gratuluję, CORAZ bardziej mnie zadziwiasz ....

użytkownik usunięty
karymnata

Ty mnie też, bo najwidoczniej w końcu zaczęłaś używać słownika.

Lubisz się wymądrzać, co? Kultura polega również i na tym, aby grzecznie i dyskretnie zwracać uwagę np na ortografię. Ale widzę, że jesteś w swoim żywiole, więc jeśli się nudzisz....

użytkownik usunięty
karymnata

Widać, że nie spotkałaś jeszcze człowieka, który by się wymądrzał.

użytkownik usunięty
karymnata

Widzisz...Bóg to jest taka niesprawiedliwa istota, która jednym daje a drugim nie.
Masz akurat to szczęście, że w rozmowie z Tobą jeszcze nie zaczęłam się wymądrzać ani trochę.
I najprawdopodobniej nie zacznę. Zwykle bowiem wyczuwam kto jest tego wart a kto nie.

a wiesz co to dysortografia?
nie mam szczęścia, bo trafiłam na Ciebie.
A Boga w to nie mieszaj.

użytkownik usunięty
karymnata

Spoko. Nie wierzę. I nie wyznaję dysortografii. Co najwyżej ignorancję.

To nie ignorancja. Ja też nie wierzę.
Jeśli to ma cię to usatysfakcjonować to wyraz CORAZ zawsze będzie mi się kojarzył z tobą.

użytkownik usunięty
karymnata

Dziękuję.

Ależ nie ma za co :)

użytkownik usunięty
karymnata

Jak Ci kiedyś mama pokazała trawę i powiedziała, że to kolor zielony, to zapmiętałaś, co nie? A jak zobaczysz kilkadziesiąt razy w życiu słowo "góra", to dalej nie zapamiętasz, że się nie pisze "gura"? Oto co sądzę o Twojej dysortografii i o wszystkich innych Tobie podobnych, którzy lenistwo i ignorancję tłumaczą jakimiś wszelkimi DYS, zamiast wziąć się za siebie. Przeczytaj w życiu 6 tys. książek, a się przekonasz, że dysortografia nie istnieje. Gorąco pozdrawiam!

Lubisz stawiać na swoim. Niech ci będzie. Ale nie znasz mnie, więc wypowiadanie się o mnie, że jestem leniwa czy ignoruję ortografię jest nie prawdą. Ponadto (razem pisane :) każdy popełnia błędy, na pewno (pisane oddzielnie) Ty również. Również gorąco pozdrawiam.

karymnata

Aaaa i zaraz mnie złapiesz na nieprawdą ;)

użytkownik usunięty
karymnata

Nigdy nie popełniam. Czasem literówki, ale to nie błąd. Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones