Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
27 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

Jeśli się wam coś w nim nie podoba,to zachowajcie to dla siebie..

JesyBray

I nie obrażajcie go rzucając w niego hejtami,bo dobrego aktora nie ocenia się po wyglądzie

JesyBray

Z dobrym aktorem to on może sobie co najwyżej zdjęcie zrobić.

JesyBray

Osobiście nic do niego nie mam, ale na forum może się wypowiedzieć każdy.

JesyBray

żałosne... -.-" proszę cię, dorośnij. każdy ma pełne prawo wypowiedzieć się na temat tego aktora - fani, hejterzy i wszyscy ci użytkownicy dla których jest obojętny. jeżeli nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy kochają Josha Hutchersona tak ty i rujnuje to twój idealny świat, załóż sobie konto na stronie poświęconej fanom ekranizacji The Hunger Games tudzież tego konkretnego aktora - o jedną trzynastoletnią tępą dzidę mniej na FW

DOROŚNIJ !

isobel

Dokładnie tak. Ja gościa nie hejtuję,chociaż mam takie prawo. Może nie jest najgorszym aktorem,ale nie ma szans w starciu z takim Andrew Garfieldem albo Samem Clafinem,a o takich aktorach jak m.in. James Franco to już nie wspomnę.

JesyBray

Z tego co widziałam w innych tematach ludzie go nie hejtują tylko piszą swoją opinie na jego temat. Dużo ludzi nie odróżnia hejtu od krytyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones