Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Pierwszy raz widziałam go w Gattace, potem Exiztens (sorry, jeżeli zrobiłam błąd w tytule), następnie właśnie dla niego poszłam do kina na "Utalentowanego Pana Ripleya", no a potem udało mi sie obejrzeć "A.I. Sztuczna Inteligencja". Miał w sobie coś takiego, że chciałam obejrzeć każdy film, w którym wystąpił. Co najgorsze, nie udało mi się zobaczyć jeszcze "Północ w ogrodzie dobra i zła" :/ ale nic straconego ;)
Jednak największe wrażenie zrobił na mnie rolą w "Closer" (z resztą cały film jest dla mnie super), ten moment kiedy podchodzi do Julii Roberts na początku filmu w jej studiu i mówi, że jest piekna...... ten ton, ta mina !!!! coś fantastycznego !!!! Cały film jest nieziemski, obsada z resztą też no własnie ON :)

Ps do koleżanki, która dała link w tytule postu, ponieważ nie można wejść w post, żeby się wpisać, bo od razu przerzuca co zdjęcia :) dobra robota koleżanki, rzucać nam takie zdjęcia. :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones