Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Akcent. I nic więcej nie trzeba dodawać. Rozpływam się. (no i braku talentu mu nie można zarzucić, zawsze wypada dobrze jeśli nie świetnie)

SimpleWoman

Popieram w 100 % :) Uroku to mu nie brakuje :D

SimpleWoman

ojj tak... ten jego akcent jest powalający :d a ten głos <3

użytkownik usunięty
violet_

Ja tam nie lubię brytyjskiego akcentu:)

SimpleWoman

Nie oglądałam wiele filmów z jego udziałem,więc nie mogę stwierdzić czy jego akcent jest sexy ;)
ale urodę to on ma trzeba przyznać i ją wykorzystuje :P
jednak jest to jedyny mężczyzna przy którym bym się nie zastanawiała czy iść na całość ( nawet jeśliby to było jednorazowe tournee:)

PepiGirl18

A ja bym się nad niczym nie zastanawiała ;) Heh... Gość jest boski i tyle! Poza tym sepleni... To strasznie dodaje mu uroku! I jest przez to jeszcze wspanialszy :P:P

użytkownik usunięty
Dominique_10

Tak, seplenienie jest bardzo urocze;) Pewnie powiesz, że akurat w jego przypadku jest i dlatego od razu napiszę, że ani jego akcent, ani tymbardziej jego dykcja nie są dla mnie wogóle urocze. A jestem kobietą (nie-lesbijką). I nie wiem jak wogóle brytyjski akcent może być uroczy i seksowny u kogokolowiek.

Ma genialny głos, a akcent jest super. Uwielbiam jego głos (na równi z głosem Jareda Leto)

SimpleWoman

wcale ąz taki świetny nie jest. To zwykły przeciętny aktorzyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones