Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Filmy z jego udziałem mogłabym oglądać w nieskończoność!! Chciażby po to, aby na niego patrzeć! Nie dość, ze genialnie gra - jego role zawsze magnetyzują i są takie... wyjątkowe! To jeszcze jak wygląda i jak genialnie mówi! Nie chcę tu umieszczać listy zalet, które w nim widzę, bo zajęłoby to za dużo miejsca. Chciałam tylko przestawić co myślę o Tym Panu, który już od dawna mnie zachwyca:)
Jeśli ktoś myśli podobnie, to chętnie poczytam, jeśli niepodobnie, to równiez...
Pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
tanczaca_elizabeth

Ano... Zgadzam się w całej rozciągłości. Ja też uwielbiam na niego patrzeć. Jest niesamowity, ma w sobie to nieuchwytne COŚ, czym emanuje każdy jego gest, spojrzenie, uśmiech... Ech...

użytkownik usunięty
tanczaca_elizabeth

Zgadzam się :) Według mnie jest świetnym aktorem... no i dodajmy jakim przystojnym aktorem :D

tanczaca_elizabeth

boooooooooooooooooooooooski ;DDDDDDDDDD
,.......................................
....................

tanczaca_elizabeth

zgadzam sie z Tobą jest wspaniały. Pęknie mówi, pięknie wygląda , a na filmy z Jego udziałem patrzy sie super. pozdrawiam Cie gorąco (:

tanczaca_elizabeth

ajj . No dosłownie . Filmy z Jego udziałem mogę oglądać centralnie codziennie . ;P ;*

tanczaca_elizabeth

Mnie sie najbardziej podoba ta jego minka zgonionego psa jaką czasami robi, wtedy po prostu wymiękam.

tanczaca_elizabeth

najslodszy i najstarszy aktor jaki wpadl mi w oko

tanczaca_elizabeth

zauwazylam ze na ten jego akcent to wiele lasek leci :D

00asss

Ja też go uwielbiam ! Jest boski :D<za krótki>

dominika1092

mam 5 filmów z nim hehe :) :)))))))))))))))

tanczaca_elizabeth

Ja jestem w nim zakochana po uszy, jest cuuuuuuudny, przystojny, i ten jego akcent, wczoraj oglądałam Jagodową Miłość cudowny film ale najbardziej urzekł mnie w filmie Holiday który oglądałam już 10 razy ;P
Mogę patrzeć się na jego zdjęcia godzinami!. :))))

zuzz3

jagodowe noce jak juz :)... na mnie ten film nie zrobil wrazenia szczerze mowiac.... najlepszy jest Alfie, wisdom of the crocodiles wróg u bram i holiday :)

tanczaca_elizabeth

właśnie Alfie zapomniałam o tym filmie!!! Szczerze mówiąc choć w sumie mało go było w Jagodowej Miłości to i tak bardzo mi się podobał!

tanczaca_elizabeth

Niesamowity!
Jest trochę jak amant z filmów z lat 50' ale nie ma w sobie takiej nachalnej męskości, maczości.
A jeszcze jego akcent!
Cud, miód!

HoldenColin

Nie znam go, nie widziałam z nim filmów.

Ale on musi być świetny, bo jest ulubionym aktorem Nelly Furtado. ;D A to moja ulubiona piosenkarka.:)

Nevis200903

co za durne podejscie.. naprawde hahhhahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones