Jude Law

David Jude Law

8,3
76 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

TAK TAK. DUMAłAM O MOJEJ PRZYSZLOCI I POMYSLALAM O WSZYSTKIM!!!! mAM CELE W ZYCIU TAK JAK DZIEWCZYNA ZE SZKOLY UCZUC!!! CHCE ZEBY MISZCZU ZOSTAL WYZUCONY Z FILMWEBU!!!! A DWA TO CHCE SIE POTKAC Z JUDYM MAM NADZIJE ZE JAK POJADE DO UNAJTED TO SIE SPODKAMY I WTEDY WAM TO NAPISZA!!

lawyou

oj... kochanie wierze w Ciebie. Ale jeśli liczysz na spotkanie z Judem to się lepiej nie przyznawaj do swoich celów :), dobrze radzę.

lawyou

zgadzam sie a co się tyczy USA, to on aktualnie mieszka w Anglii wiec będziesz szukać nie tam gdzie trzeba :D:D:D

użytkownik usunięty
mateuszmp3

A czemu od razu o USA myślisz? Nie wiesz, że Brytania to United Kingdom? :PP

mateuszmp3

JA NIEPOWI8EDZIALAM ZE JADE DO UNAJTET STATES OF AMERICA!!!!!!JADE DO JUNAJTED KINGDOM!!!!i SIE NIEWYMADRZAJ!!!!!

lawyou

marzenia sie spełniaja... ja spotkałam go na Oxford Street w Londku...

lawyou

On by nie chciał cie spotkać bo nie lubi takich dziewcząt. Wiem to bo Jude jest moim chłpakiem i zamierzamy się pobrać!

ZabaMonika

buhaha doprawdy żałosne... można się pośmiać na tym filmwebie ;p

lawyou

Jesteśmy z Tobą koleżanko, będziemy Cie wspierać, abys mogła wyjechać do Jude'a i co tam chcesz :):)

lawyou

ej czemu płakalas? chcesz wstąpic do korpusu pokoju?

zlosnicaaa

ej, mam nadzieje (skryta), ze znajdzie sie jakies miejsce na doczepke :(( TAK bym chciala go zobaczyc

borsuk__megaloman

i chcialbym tez miec z nim male krokodyle, wybierac sie na przechadzki do ikei, kupowac na promocjach tani sprzet rtv...

borsuk__megaloman

I TAK JNIEBEDZIESZ BO TO JA SIE Z NIM SPOTKAM HAHAHAHAH TY MOZESZ TYLKO POMARZYC!!!

lawyou

lawyou stwierdzam że masz jakies kompleksy?
my Ci chcemy naproawdzic na dobra droge do JUDA...a ty kolezanko sie wymądrzaj się.
xD
powodzenia zycze...
a tak wogóle to on jest teraz w Polsce w Gdyni gdzie gosci u mnie xDD
haha.

lawyou

LAWYOU to jakaś prowokacja. pewno gostek/laska ma 20 lat i nieźle się bawi pisząc rzeczy poziomem odpowiadające pierwszej klasie podstawówki. poczytajcie sobie jej posty na forum prison break. nie mówię tego złośliwie ale jeśli tak wyszło to sorki

Dama_Kameliowa_2

moze prowokacja (zauwazylam, ze nie trzeba byc specjlanie mundrym ani spostrzegawczym, ani miec szczegolnie bieglego umyslu,azeby wypowiedziec te slowa- padaja na kazdym forum srednio co milimikrosekunde), ale nie mozna tez zupelnie wykreslac ludzi bez/pol/cwiercmozgich z naszego zycia i filmwebu

borsuk__megaloman

nie moge z takich lasek jak ty. biedne, naiwne dziecie...

Pozdrawiam :)

Spinella

zgadzam sie :D nie wiem co o tym myśleć. na początku myślałam że żartujesz :P powodzenia ci życzę :P xD szukaj moze znajdziesz

lawyou

Haha,żałosne,też tak na poczatku myślałam,omg:|

nina5121

jeeeny, dziś ludzie już nawet prowokacji porządnej na jakimś poziomie nie potrafią stworzyć...

avoine

Powrocilam! Tak tak, to ja w calej swojej okazalosci. Bylam przez rok w junajted i nie spotkalam Judego! Wyobrazacie to sobie !!!! No w kazdym razie pobralam duzo lekcji i jestem zadowolona bo juz niuedlugo... bede aktorka!!!!!

lawyou_2

^^ o tak, będziesz! Nie zapominaj, znamy się z filmwebu! Kocham Cię, będę Twoją pierwszą fanką ^^

PS: Podpiszesz mi się na... piórnikuuuu?

lawyou

Zabawne i żałosne zarazem.

Śmiać się, czy płakać?

Keira2016

A no to widzę,że masz podobne cele życiowe jak ja:D.Ja bym jeszcze dorzuciła tylko jeszcze pielgrzymkę do bunkra Toma Cruise'a przeciwko kosmitom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones