Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Jest wysoko ocenianym aktorem. Ma rozwiniętą filmografię, z czego niektóre filmy oglądałam. I co ? I za nic nie mogę go skojarzyc ...
Może podacie jakiś najlepszy film z tym aktorem ?
Oglądając może odświeży mi się pamięc :)

Gabriella_05

Według mnie najlepszy film z nim to "Bliżej".
Mnie też dzisiaj kolega pytał kim jest Jude Law a ja byłem w stanie wymienić tylko 2 tytuły, gdzie zagrał, choć oglądałem trochę więcej. Faktycznie, mało charakterystyczny aktor, jego kreacje raczej nie zapadają głęboko w pamięć.
Pozdrawiam

Gabriella_05

Chyba jego pierwsza, bardziej zauważona rola, to w "Utalentowanym panu Ripley", gdzie przyćmił pierwszoplanowego Matt'a Damon'a.
Może też "Wzgórze nadziei", często emitowane w TV, Ci coś podpowie.
Ja uwielbiam "Holiday" z jego udziałem.
A niedawno głośno było o "Jagodowej miłości" gdzie też zagrał jedną z głównych ról.

montti

A no i zapomniałam wspomnieć o najnowszym Sherlocku Holmesie, gdzie będzie go można zobaczyć w roli Watsona :)

montti

"Utalentowanym panu Ripley" - on nie przyćmił Damon'a - jego postać taka miała być, przyciągać wszystkich i przyćmiewać wszystko - dlatego bohater Damona zrobił to co zrobił, ale mozna uznać, że jest to najlepsza rola Juda

Gabriella_05

Alfie! :)
taki miły film, który świetnie poprawia humor :)

oprócz tego moimi ulubionymi są Sleuth i Breaking and Entering.

Holiday, Closer to pozycje obowiązkowe! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones