Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

j.w Prosze o polecenie mi dobrych filmów z Jude Lawem.

urinmyveins

Zależy jaki typ filmów lubisz, ale na pewno bardzo dobre są: "eXistenZ" (ciekawy i s-f), "Wróg u bram" (świetny wojenny, klimatyczny i oparty na propagandzie ZSRR), "Holiday" (lekki i przyjemny :)), "Rozstania i powroty" (prawdziwy, o życiu) no i świetny się okazał w "Sherlocku Holmesie", ale nie każdy lubi akurat ten film.

tygrysulka

Pierwszego w ogóle nie kojarzę, ale wydaje się być ciekawy. Do drugiego przymierzam się już jakiś czas temu, "Holiday" bardzo lubię, Sherlocka mam i obejrzę, a te "Rozstania i powroty" - skoro o życiu i prawdziwy to na 100% obejrzę. Dziękuję :)

urinmyveins

'A.I Sztuczna inteligencja'. Będzie dziś na TVN-ie. Tak poza tym to szczerze polecam też filmy 'Utalentowany pan Ripley' i 'Alfie'. Pozdrawiam.

Sztuczny_rarytas

Ja uwielbiam go we "Wzgórzach Nadziei", "A.I Sztuczna Inteligencja", "Holiday" i "Jagodowa Miłość" :)

Sztuczny_rarytas

Uwielbiam sztuczną inteligencje :)

urinmyveins

Ja bym ci jeszcze polecił film Gattaca. Rewelacyjne kino s-f stawiające nie na efekty,a na fabułę i przesłanie.

urinmyveins

Większość lepszych została już polecona, to ja jeszcze wspomnę o "Melodiach miłości" - bardzo przyjemny i wzruszający film, no i przeuroczy Jude Law w roli głównej ;-)

urinmyveins

Ja bym Ci poleciła jeden z nowszych filmów z jego udziałem -Repo men . Całkiem fajny . przynajmniej jak na mój gust :)

pancakee

Z Jude Lawem najlepszy film to bezapelacyjnie Sleuth.

s3nior

Dokładnie- Sleuth, ewentualnie Gattaca ;)

bundzia

Gattaci nie miałem jeszcze okazji obejrzeć, ale postaram się to zrobić jak najszybiej:)
Do tego momentu uważam, że w Sleuth Jude Law wspiął się na wyżyny swojego kunsztu aktorskiego. Caine w każdym filmie odnajdywał się perfekcyjnie(czego niestety nie można powiedzieć o Lawie), natomiast w 'Pojedynku' to Law pokazał jakim jest świetnym aktorem. Naprawdę, gorąco polecam!

urinmyveins

"Droga do zatracenia" - drugoplanowa rola, gra tam mordercę.

urinmyveins

'Utalentowany Pan Ripley' świetna rola i świetny film

urinmyveins

Fajnie zagrał w "wróg u bram" film też godny polecenia

Erni_97_21

Dokładnie. Wróg u bram.
(Nie polecam Parnassusa)

urinmyveins

Utalentowany Pan Ripley - Jude jest tam naprawdę przeuroczy i gra niesamowicie dobrze, sam film również jest bardzo dobrze zrobiony, gorąco polecam. :)

urinmyveins

Nie znam słabych filmów z Law :)

urinmyveins

Polecam "Melodie miłości"

urinmyveins

Pojedynek - zdecydowanie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones