Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Na serio zazdroszcze Siennie Miller ( to nazwisko źle mi się kojarzy :P:P) Jude'a... Takiego przystojniaja nikt chyba nie przebije... On ma takie śliczne oczki :P:P. Wkońcu to najseksowniejszy facet świata no nie?
Nie bójcie się i tak nie długo Go odbije... Ta cała Sienna przy mnie to zeeero :D:D. Spodziewajcie się mnie przy jego boku na okładkach gazet... Już niedługo...
Sienna lecę!!

Crush

albo jesteś bardzo pretensjonalna, albo masz fatalne poczucie humoru.
tak czy owak
ROTFL ROTFL ROTFL

chrismoltisanti

Jacy żałośni ludzie się tutaj wypowiadają. Weź się dziewczynko ocknij i lepiej wracaj do książek, a nie się podniecasz facetem ze szklanego ekranu...

Crush

dla Sienny jestes zerem i gównem... Pssss... przy Siennie nie mash zadnych sans...

Klaux

Maril !! ??
czego ty jej zazdrościsz??? tego ze on ja zdradza na prawo i lewo z innymi laskami?? przystojny jest to fakt ale charakter tez sie liczy...nie??

_Jacinda_

no właśnie jest przystojny, ale niestety to aktor... taki jak większość... zblichtrowany, zarozumiały, przepełniony "ideologia" hollywoodu... niewielu aktorów potrafi się od tego zdystansować... ale bywają i tacy...

Groszuuua

Jacinda to sama chciałam napisać.Też lubie Juda Law,ale jak pomyśle jak on traktuje kobiety to naprawde mnie wkurza...Sadie Frost też zdradzał,a teraz tą sienne.Sienna jest bardzo ładna,wielu facetów chciałoby mieć taką kobiete,a on i tak ją zdradził z opiekunką do dzieci.Pewnie wiele fanek ucieszyła ta wiadomość...bo myślą ,że mają jakieś szanse na niego.

Rashida

a mnie właściwie to ta Sienna wkurza. Tak samo jak Kate Moss. Nie wiem co ludzie w nich widzą. Nazywają je góru mody. A dla mnie ubierają sie paskudnie czasami. A poza tym z niej to jest imprezowiczka, a Jude myślę, że gdyby spotkał bardziej udomo9wioną kobietkę to byłby szczęśliwy

asikaa1980

asssika rozbroiłaś mnie swoją odpowiedzią..
po pierwsze 'guru' piszemy przez u otwarte, ale to tak na marginesie :]
po drugie skąd Ty możesz wiedziec jaka kobieta nadawałaby się dla tego faceta? znasz w ogóle tego kolesia? porozmawiałaś z nim? ludzie, przecież to się w głowie nie mieści jak niektórzy ludzie zapatrzeni są w te 'gwiazdy'... to jest normalny człowiek, tak samo jak Ty i ja, który sra do kibla, wstaje rano i śmierdzi mu z gęby, ma dobre i złe humory itd! opanujmy się, nie traktujmy ich jak kogoś ponad nami tylko dlatego, że mają góry hajsu i są w mediach! nie decyduj za niego jaka kobieta mu się należy, bo to on sam wybierze, a my możemy tylko na to patrzec.
ja cenię go za to jakie role stworzył w różnych filmach, a nie za to z kim sypia, albo w jakich sklepach się ubiera!
proste.

_Jacinda_

ten facet jest dobry ja jedna noc :D:D jak dla mnie napewno by byla ciekawa <marzy> :D:D:D

Crush

w Holiday grał uroczego tatuśka. Miodzio.

Crush

ja juz raczej zazdroszcze nani! .

Crush

;) )

masakra

Groszuuua :) ja czytałam kiedyś wywiad z im, ze sam by bardzo chciał, żeby jego kobieta była bardziej domatorką, a nie cały czas imprezowała jak Sienna.
Nie znam go, ale bardzo bym chciała. Zreszta każda fotka jego z dziećmi jest bardzo fajna i widać, że szuka kobiety, do wspólnych spacerów z dziećmi, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Crush

on ją zdradził i już nie są RAZEM ha ha...........

Nathalia

to jednak jest rozwodnikiem??? :D a to pech :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones