Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Słyszeliście że miał grać głowna role w "Karol.Człowiek, który został papieżem"? Wielka szkoda że nie dostal tej roli zamiast tego antypatycznego Adamczyka.

Tomarz

a ja uważam, że dobrze się stało,że Papieża zagrał Adamczyk. Taką rolę powinien grać Polak. A poza tym to on wcale nie jest antypatyczny:)

Tomarz

Nic nie słyszałam o tym żeby Jude miał grać Papieża... czy to na pewno prawda?? Czy tylko jakas plotka kolejna... chociaż w sumie teraz to już i tak mało istotne ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć :)

Soleil_2

Słyszałam o tym to prawda! Ale czy nie uważasz że papieża polaka powinien jego rodak? Wątpie żeby Jude chociaż taki zdolny i śliiiiczny dałby sobie z tym radę... Wątpie że chociaż raz widział się z naszym papieżem... A poza tym on wogóle jest katolikiem? Odpowiedzcie...

użytkownik usunięty
Tomarz

Locke może nie lubisz Adamczyka, ale dlaczego zaraz twierdzisz, że jest on ANTYPATYCZNY?

Szkoda, że Jude nie dostał roli, ale bądź co bądź Adamczyk do roli pasował i doskonale się z niej wywiązał.

Jude jest za seksowny, żeby grać papieża ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones