Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Wdpaniały!!!!

użytkownik usunięty

Ja go uwielbiam. Jest najlpeszym aktorem ostatnich kilkudziesięciu lat~! Nikt tak jak on nie potrafi wczuc się w role, która gra!!

Albo ironizujesz (i wtedy rozumiem, choć mógłeś ot bardziej zaznaczyć), albo się czegoś, przepraszam za kolokwializm, ostro naćpałeś (i wtedy nie zabieraj głosu na forum)...

użytkownik usunięty
Bruno

Nie nie nacpałem się a Jude Law jest moim ulubionym aktorem!! Uwilebiam jak gra i żaden aktor jeszcze tak mnie nie zachwycił!!

Bruno

Ty za to ironizujesz...

użytkownik usunięty
Bruno

Obejrzyj sobie biografię Oscara Wild'a to w sekundę zmienisz zdanie. Nie ma innej możliwości! Ciekawe czy ty byś tak doskonale zagrał homoseksualne sceny erotyczne? Hm?

najlepszy aktor ostatnich kilkudziesieciu lat? bylo i jest wielu rownie dobrych, a nawet lepszych...

użytkownik usunięty

Nie rozumiem tych, którzy nie potrafią docenić talentu tego aktora. On naprawdę jest świetny.Nie ma filmu, w którym by źle zagrał a w wielu dał pierwszorzędny popis! Na pewno jest jednym z najlepszych aktorów, moze nie ostatnich kilkudziesięciu lat :)ale jest jeszcze młody, uczy się i zdąży pokazać na co go stać!

kapitalnie wygloda w teledysku The Rolings Stones w piosence z filmu "Alfie" :]

użytkownik usunięty
kosmitka_

Tam akurat go nie wiedziałem, ale jeśli chodzi o grę aktorską jest niezastapiony:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones