Jude Law

David Jude Law

8,3
76 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

ja widziałam, aż głupio się przyznać tylko 3 filmy z jego udziałem.
Gottaca, A.I. i Enemy at the gates. zastanawiałam się który warto jeszcze obejrzeć oprócz Closer.
pzdr.

Purplecuckoo

Według mnie najlepiej zagrał w filmie "Wróg u bram" Kapitalny film i świetna rola Jude! Równie gorąco polecam "Utalentowanego pana Ripleya"
To są moje ulubione filmy w których zagrał Jude...

Fajnie wypadł też w Holiday, ale to dla tych, którzy lubią komedie romantyczne :)

kasiaaa7891

Przepraszam "koleżanka"

Purplecuckoo

Ja polecam to co kolega wyżej czyli Wróg u Bram oraz coś mojego czyli Droga do Zatracenia świetnie tam zagrał zabójcę na usługach mafii.I głupio się przyznać to tylko te dwa filmy widziałem z tym aktorem :)

Purplecuckoo

Polecam najbardziej "Utalentowanego pana Ripleya". A dla miłosników komedii- "Holiday" :)

Purplecuckoo

A ja dodam jeszcze do tego "Wzgórze nadziei"!!!

DuniaDziuzel

Zapomniałabym! Nikt nie polecił jeszcze "My blueberry nights" więc ja
polecam, dobra rola Jude'a, Natalie Portman i Nory Jones , choć film trochę
nużący.

DuniaDziuzel

do w/w dodałabym jeszcze "Bliżej"

fenix

a ja nie polecam "My Blueberry Nights" i "Cold Mountain"
tzn mozna te filmiki "zaliczyć" ale nie robią szału :)
tzn wiadomo, co kto lubi, choć jak dla mnie to takie troche przymulacze...

ale "Wróg u bram" mmm, perełka!
"Bliżej" też spoko :)

kasiaaa7891

ehh, przeciez ty widziales :) nie skojarzyłam po oryginalnym tytule ;)

"Sleuth" jest też spoko, tyle że skupia się na dialogach, przy czym rozwoj akcji nie powala. Dobra gra aktorska...
A jesli chodzi o "Drogę do zatracenia" to film przede wszystkim z Hanksem. Jude gra tam wlasciwie epizod...
Z kolei jeśli chcemy się na Jude napatrzeć to na pewno umożliwi nam to film "Alfie" jak dla mnie katastrofa, ale ogółowi ten film się podoba...

Purplecuckoo

HOLIDAY! Był tam niesamowity, poza tym jeśli lubisz romantyczne filmy to Jagodową miłość. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones