Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

zły ,dobry , albo kiepski aktor ? jednym się podoba innym nie, ale co by o nim nie mówić po obejrzeniu jednego krótkiego nagrania stwierdzam że chyba jest nie najgorszy. Nie jestem największą fanką Lawa ale miałam okazje obejrzeć go w kilkunastu filmach i uważam że gra z niebywałą lekkością, potrafi przekonująco wyrażać emocje i robi to bardzo umiejętnie, do tego ma dość ciepły i ładny głos i zdaje się czuć dużą pewność siebie kiedy gra jakoś rolę, oczywiście nie za każdym razem kiedy gra jest niesamowity ale na pewno nie jest kiepski . Nie ukrywam że jakiś czas temu wątpiłam w jego umiejętności ale m.in po obejrzeniu jednego nagrania po czasie stwierdzam że ten chłopak naprawdę ma talent. Nie mam na myśli jego gry w filmach, ale w teatrze,i to co zrobił z rolą Hamleta ostatnio na Broadwayu wzbudza u mnie zachwyt, i utwierdza w przekonaniu że jest niesamowitym aktorem.To oczywiste jedna rola w jego wykonaniu jest niebywała,a druga tylko przeciętna ale czasami warto jest docenić kogoś, oceniając go trochę z innej perspektywy.
Uważam że ten niepozorny brytyjski aktor jest stworzony do gry w teatrze.
Uważam że ten krótki film może to udowodnić, przynajmniej mnie zachwycił choć film jest niedługi. Ale sami oceńcie tutaj jest link: http://www.youtube.com/watch?v=kP0fEcDSO2k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones